Jak wyglądał wasz kurs na prawo jazdy?

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Jak wyglądał wasz kurs na prawo jazdy?

Postprzez Aggaxx » sobota 19 maja 2018, 16:50

Pytanie do osób, które przed rozpoczęciem kursu nie prowadziły samochodu.
Jakie błędy najczęściej popełnialiście? Po ilu godzinach nabraliście pewności za kierownicą? I ogólnie ile godzin musieliście wyjeździć, zanim zdaliście egzamin?
Mam za sobą 20 godzin, kiepsko mi idzie, popełniłam ogromną ilość błędów, czuję się niepewnie prowadząc i zastanawiam się, czy to normalne, czy ze mną coś nie tak. :(
Aggaxx
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 19 maja 2018, 16:38

Re: Jak wyglądał wasz kurs na prawo jazdy?

Postprzez kolezankafilizanka » poniedziałek 21 maja 2018, 19:22

Aggaxx napisał(a):Mam za sobą 20 godzin, kiepsko mi idzie, popełniłam ogromną ilość błędów, czuję się niepewnie prowadząc i zastanawiam się, czy to normalne, czy ze mną coś nie tak. :(


To słyszałam najczęściej: 1) "Spali pani sprzęgło"; 2) "Rozwali pani skrzynię/ przycisk/ wajchę. Nie czuje pani tego???" :lol: ; 3) Mylenie kierunku (migacz); 4) "Ten pośpiech kiedyś panią zgubi".

Przyjmij do wiadomości, że jesteś zupełnie normalna! Przyjdą momenty, że już będzie całkiem dobrze, ale na następnej lekcji "wszystko" sknocisz i sama nie będziesz wiedziała dlaczego. Ale powolutku będziesz się piąc w górę i dni knocenia będzie coraz mniej, a tych dobrych coraz więcej. Kiedy, to sama zobaczysz. To zależy od wielu czynników.
--
Kat. B od X 2016. Uczyłam się w clio, a teraz wio!
kolezankafilizanka
 
Posty: 251
Dołączył(a): wtorek 25 października 2016, 11:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak wyglądał wasz kurs na prawo jazdy?

Postprzez Aggaxx » poniedziałek 28 maja 2018, 15:14

kolezankafilizanka napisał(a):
Aggaxx napisał(a):Mam za sobą 20 godzin, kiepsko mi idzie, popełniłam ogromną ilość błędów, czuję się niepewnie prowadząc i zastanawiam się, czy to normalne, czy ze mną coś nie tak. :(


To słyszałam najczęściej: 1) "Spali pani sprzęgło"; 2) "Rozwali pani skrzynię/ przycisk/ wajchę. Nie czuje pani tego???" :lol: ; 3) Mylenie kierunku (migacz); 4) "Ten pośpiech kiedyś panią zgubi".

Przyjmij do wiadomości, że jesteś zupełnie normalna! Przyjdą momenty, że już będzie całkiem dobrze, ale na następnej lekcji "wszystko" sknocisz i sama nie będziesz wiedziała dlaczego. Ale powolutku będziesz się piąc w górę i dni knocenia będzie coraz mniej, a tych dobrych coraz więcej. Kiedy, to sama zobaczysz. To zależy od wielu czynników.


Jak na razie to nie widzę, by było lepiej, ale instruktor twierdzi, że robię postępy... Wiem, że bez dodatkowych godzin się nie obejdzie, ale mniejsza z tym... Najgorsze jest to, że zaraz kończę kurs, a wciąż popełniłam takie błędy jak wymuszanie pierwszeństwa albo jazda za blisko krawężnika... Nie robię tego specjalnie rzecz jasna i staram się to kontrolować, ale nie zawsze wychodzi, a jeszcze do tego dochodzi stres.
Aggaxx
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 19 maja 2018, 16:38


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości