Miejsce rozpoczęcia jazd/ wewnętrzny 1 zadanie czas 10 minut

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Miejsce rozpoczęcia jazd/ wewnętrzny 1 zadanie czas 10 minut

Postprzez Badura » niedziela 11 lutego 2018, 19:01

Cześć,

na pewnym kursie otrzymałem info, iż jakoby zajęcia praktyczne na prawo jazdy kat B. MUSIAŁY się rozpoczynać i kończyć na placu manewrowym, negując przy tym szkoły konkurencyjne, które rozpoczynają jazdy np. pod biurem. Rzecz w tym, że przetrzepałem ustawę o kierujących, rozporządzenie ws szkolenia, rozporządzenie ws egzaminowania i NIGDZIE takiego zapisu nie znalazłem. Czy istnieje coś takiego w ogóle? :hmm:

Ponadto jeszcze jedna wątpliwa rzecz którą mi sprzedano. Mianowicie egzamin wewnętrzny praktyczny, pierwsze zadanie - sprawdzenie podstawowych elementów odpowiedzialnych bezpośrednio za bezpieczeństwo jazdy. Zgodnie z rozporządzeniem, na egzaminie wewnętrznym robi się WSZYSTKIE zadania przewidziane dla danej kat. Czyli też wszystkie płyny, oleje, światła itp. Ponoć czas na wewnętrznym na sprawdzenie tych elementów to do 10 minut, a na państwowym do 5 minut. Również nigdzie nie znalazłem wzmianki o wydłużonym czasie na egzaminie wewnętrznym. Plota czy prawda?

pozdr.
Badura
 
Posty: 54
Dołączył(a): niedziela 27 grudnia 2015, 23:01

Re: Miejsce rozpoczęcia jazd/ wewnętrzny 1 zadanie czas 10 m

Postprzez Maciej09 » niedziela 11 lutego 2018, 20:04

Jazdy nie muszą się rozpoczynać i kończyć na pla u. Ośrodek chce oszczędzić paliwo.
Maciej09
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 10 lutego 2018, 23:06


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości