OES Kraków, szkolenie kat A

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

OES Kraków, szkolenie kat A

Postprzez Juliakj » środa 23 sierpnia 2017, 10:13

Cześć, czy ktoś robił szkolenie na A w OES Kraków? Zależy mi na podpowiedzeniu z kim najlepiej jeździć. Zastanawia mnie pan Krzysztof K. :) Mogę prosić o opinie? :)
Juliakj
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 25 czerwca 2017, 17:58

Re: OES Kraków, szkolenie kat A

Postprzez jurkomisz » wtorek 01 października 2019, 11:04

Ja robiłem kursy na kat B i C w Oesie i zawsze było spoko. Bardzo dobrze prowadzą teorie. Instruktorzy są na poziomie. Jeżeli chodzi o jazdy to pierwsza klasa. Pojazdy zawsze idealnie przygotowane do jazd, instruktorzy na poziomie i zawsze mieli konkretny plan działania. Bardzo dobrze mi się jeździło na ciężarówkach z Tomkiem Zagrodnikiem. Facet zna się na rzeczy. Polecam
jurkomisz
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 01 października 2019, 10:59

Re: OES Kraków, szkolenie kat A

Postprzez maciektark » wtorek 07 lipca 2020, 09:40

W oesie robiłem kurs na motocykl i nie mam żadnych zastrzeżeń. Dobrze zorganizowany ośrodek, nie ma problemów z terminami. Instruktorzy na poziomie i z wiedza na temat prowadzenia motocykli. Bez problemu przeszedłem egzamin.
maciektark
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 07 lipca 2020, 09:38

Re: OES Kraków, szkolenie kat A

Postprzez mirtommir » piątek 02 października 2020, 15:00

Oes jest ok. Robiłem kurs na kat A i B i nie mam im nic do zarzucenia. Przykładają się do kursów. Widać że instruktorom zależy by wypuścić robrze jeżdżących i rozsądnych kierowców. Można tam robić kurs
mirtommir
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 02 października 2020, 14:49

Re: OES Kraków, szkolenie kat A

Postprzez jarekm502 » piątek 06 listopada 2020, 11:24

Spoko można tam iść na kurs jeżeli chodzi o instruktora to ja robiłem kat A u Roberta Piegzy. Gość kocha motocykle i potrafi dobrze uczyć jeździć na nich. Dużą uwagę zwraca na bezpieczeństwo.
jarekm502
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 06 listopada 2020, 11:15


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości