Kurs na prawo jazdy

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Kurs na prawo jazdy

Postprzez Lotlak » wtorek 13 czerwca 2017, 14:25

Hejka, mam pytanie odnośnie kursów czyli tej teorii na prawo jazdy. Wiem, że mnie nie będzie na dwóch i jak się pytałam to mi powiedzieli, że mogę je odrobić z następnym kursem, tylko że następny kurs zaczyna się w wrześniu a teraz ostatni jest w czerwcu, więc póki nie będę miała całego kursu zaliczonego czyli w tym wrzeniu to nie będę mogła uczyć się jeździć z instruktorem po mieści w lipcu itp?
Lotlak
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 13 czerwca 2017, 14:22

Re: Kurs na prawo jazdy

Postprzez kolezankafilizanka » środa 14 czerwca 2017, 12:36

Lotlak napisał(a):Hejka, mam pytanie odnośnie kursów czyli tej teorii na prawo jazdy. Wiem, że mnie nie będzie na dwóch i jak się pytałam to mi powiedzieli, że mogę je odrobić z następnym kursem, tylko że następny kurs zaczyna się w wrześniu a teraz ostatni jest w czerwcu, więc póki nie będę miała całego kursu zaliczonego czyli w tym wrzeniu to nie będę mogła uczyć się jeździć z instruktorem po mieści w lipcu itp?


Pewnie nie. Nie sądzę, że by ktoś Cię wpuścił na drogę bez kursu znaków i przepisów :)
--
Kat. B od X 2016. Uczyłam się w clio, a teraz wio!
kolezankafilizanka
 
Posty: 251
Dołączył(a): wtorek 25 października 2016, 11:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kurs na prawo jazdy

Postprzez bartek0807 » środa 14 czerwca 2017, 23:55

Chyba nadal można uczyć się teorii samemu i zdawać w WORD przed zapisaniem się na kurs w OSK. Więc wyrób PKK, naucz się teorii z książek/testów ,zdaj egzamin w WORD i po zdaniu idź zapisz się na samą część praktyczną kursu do OSK. Jak szybko zaliczysz teorię jeszcze w czerwcu to od lipca pewnie dasz radę jeździć
bartek0807
 
Posty: 112
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 17:26

Re: Kurs na prawo jazdy

Postprzez oskbelfer » czwartek 15 czerwca 2017, 00:24

A czy ta osoba przypadkiem już nie chodzi na kurs ?
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Kurs na prawo jazdy

Postprzez szerszon » czwartek 15 czerwca 2017, 07:08

Dla mnie temat prowokacja- kto zamyka firmę na patyk na dwa miesiące w takim czasie ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Kurs na prawo jazdy

Postprzez eragon » sobota 17 czerwca 2017, 20:51

bartek0807 napisał(a):po zdaniu idź zapisz się na samą część praktyczną kursu do OSK

Nie dodałeś "do innego".. :spoko:
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości