Jazda po łuku, kilka pytań

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Jazda po łuku, kilka pytań

Postprzez kolezankafilizanka » sobota 25 marca 2017, 19:52

Cthulhu napisał(a):
Ja tak samo :D a po ilu godzinach miałaś parkowanie i górkę? bo ja je zaczęłam robić dopiero po 20 godzinie :lol:


Na tej godzinie co łuk, bo górka była obok placu. (Nasz plac manewrowy mieści się wśród zabudowań magazynowych - tam jest kilka ramp przeładunkowych, brrr, ostry podjazd, a zjazd tyłem). Na każdej lekcji czuliśmy tam tlące się sprzęgło, a jak przestałam palić sprzęgło, to notorycznie ruszałam na nie do końca spuszczonym ręcznym :D

Parkowanie prostopadłe było od pierwszej lekcji, bo szkoła ma podwórko idealne do ćwiczenia takich rzeczy - labirynt. Równoległe miałam gdzieś na czwartej czy piątej lekcji.
--
Kat. B od X 2016. Uczyłam się w clio, a teraz wio!
kolezankafilizanka
 
Posty: 251
Dołączył(a): wtorek 25 października 2016, 11:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jazda po łuku, kilka pytań

Postprzez bartek0807 » sobota 25 marca 2017, 21:49

U mnie było tak :

Pierwsza godzinka wieczorem chwile po placu (max 10 min - ruszanie,biegi) i po moim mieście (23 tys ludzi,bez WORDu za to z dwupasmowym rondem na które mnie Kasia oczywiście musiała wyciągnąć - jak bym miał za mało wrażeń )
Druga jazda godzinka na placu,a że dobrze szło to na jednej był koniec.
Trzecia godzinka wzięcie podstępem do miasta,gdzie zdawałem egzamin (niby,żeby pojeździć na placu WORDu,a skoczyło się zamiana z druga osoba (która nas zawiozła i jeździła godzinkę po mieście) na parkingu środku miasta, i rzucenie na głęboka wodę lewoskrętów itp w samym centrum miasta - najpierw miałem ochotę laskę zamordować za ta ściemę o placu ,ale po czasie wiem,że dobrze zrobiła
Koło 15 godzinki plac dla przypomnienia+ górka (jakieś 30 min) . No i podczas jazd po mieście czasami na takiej uliczce,która jest ostro pod górkę dla wprawy ruszanie z ręcznego :)

Reszta jazd do/z i po mieście egzaminacyjnym i zdane za pierwszym podejściem w 27 minut :)

No ale ja styczność z autkiem przed kursem miałem,więc ruszanie,czy jazda prosto nie była problemem.
bartek0807
 
Posty: 112
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 17:26

Poprzednia strona

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości