Stłuczka na palcu manewrowym Kat. C+E

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Stłuczka na palcu manewrowym Kat. C+E

Postprzez kambel91 » wtorek 30 sierpnia 2016, 18:45

Witam wszystkich,

Mam takie pytanie, dzisiaj na placu manewrowym zawracałem tirem z przyczepą nauki jazdy i lekko zachaczałem przyczepą o kosz prywatnego dźwigu który stał na placu manewrowym (gościu ma obok garaż ale nie miał miejsca i postawił na placu), w wyniku przetarcia wyskoczył mu jakiś blad a przyczepa tira jest lekko przerysowana, narazie rozeszlismy sie do domu i jutro ma przyjechac serwisant zeby sprawdzic co z dziwgiem i niby ja mam zaplacic za koszt serwisu, teraz moje pytanie kto w takiej sytuacji odpowiada finansowo za naprawe pojazdow? Bo z tego co wiem to zaden prywatny samochod nie ma prawa stac na palcu manewrowym nauki jazdy...

Z gory dziekuje za odpowiedzi,
Pozdrawiam
kambel91
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 30 sierpnia 2016, 17:04

Re: Stłuczka na palcu manewrowym Kat. C+E

Postprzez Wellness0 » piątek 02 września 2016, 13:38

Moim zdaniem za szkody odpowiada albo OSK albo ten który nieprawidłowo zaparkował samochód, na pewno nie TY odpowiadasz za to ;)


..............................................................................
http://www.100club.pl
www.100club.pl
Wellness0
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 01 września 2016, 12:32

Re: Stłuczka na palcu manewrowym Kat. C+E

Postprzez JAKUB » niedziela 04 września 2016, 16:23

Gdzie był instruktor?
Jazdy pod nadzorem - wpis w karcie zajęć.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Stłuczka na palcu manewrowym Kat. C+E

Postprzez Borys_q » niedziela 04 września 2016, 23:36

Szkoła jazdy będzie próbowała ci wcisnąć winę nie daj się, odpowiada instruktor prowadzący zajęcia, szkoła powinna koszty z AC pokryć (jeśli posiada).
Szybka jazda nie wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba jedynie wiedzieć który pedał odpowiada za jej zwiększanie.
Borys_q
 
Posty: 3480
Dołączył(a): sobota 22 marca 2008, 16:36
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości