kurs prawa jazdy

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

kurs prawa jazdy

Postprzez angela97 » sobota 17 października 2015, 00:04

Hej!
Mam nadzieję, że mi pomożecie :)
Otóż mam taki problem, gdyż zaczęłam kurs prawa jazdy przed ukończeniem 18 roku życia (dopiero kończę 17 grudnia) i z tego co wiem mogę zdawać egzaminy najwcześniej miesiąc przed urodzinami. Zależy mi na tym, aby uzyskać prawo jazdy jeszcze przed wejściem nowych przepisów. Kończę właśnie teorię, ale czy bez egzaminu teoretycznego mogę zacząć jazdy? Bo jeśli nie, to wszystko się przedłuży. I jak to jest z tym wyrabianiem dokumentu, bo słyszałam że dopiero mogą zacząć wyrabiać w dniu moich urodzin, więc są małe szanse że zdążę uzyskać przed końcem roku... I jeszcze jedno pytanie... Czy jeśli mam kod ograniczeń 0101, to na jazdach również muszę być w okularach? Instruktor ma to gdzieś odnotowane?
angela97
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 16 października 2015, 23:49

Re: kurs prawa jazdy

Postprzez pasqudek » sobota 17 października 2015, 16:18

Musisz miec okulary podczas egzaminu skoro posiadasz kod 01.01.
Jesli uczysz sie w OSK to nie potrzebujesz zaliczonego egzaminu teoretycznego w WORDzie.
Chyba, ze teorie uczysz sie samodzielnie, wtedy musisz zdac egzamin teoretyczny w WORDzie.
pasqudek
 
Posty: 969
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 22:48

Re: kurs prawa jazdy

Postprzez angela97 » sobota 17 października 2015, 23:14

teorii uczę się przez e-learning, czyli nie mogę zacząć jazd bez zdania egzaminu teoretycznego w WORDzie?
angela97
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 16 października 2015, 23:49

Re: kurs prawa jazdy

Postprzez pasqudek » niedziela 18 października 2015, 00:23

Tak. Najpierw pozytywnie egzamin teoretyczny w WORDzie. Pozniej robisz jazdy w OSK.
pasqudek
 
Posty: 969
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 22:48

Re: kurs prawa jazdy

Postprzez jasper1 » niedziela 18 października 2015, 00:33

Angela, ten e-learning to w ramach szkolenia w osk czy we własnym zakresie przed przystąpieniem do szkolenia w osk?

Jeśli zaczęłaś szkolenie w osk, to po e-learningu powinnaś egzamin wewnętrzny i po nim przystępujesz do praktycznej części nauki. Tak sądzę jest w Twoim przypadku, bo piszesz o rozpoczęciu kursu.

Jeśli nie rozpoczęłaś szkolenia w osk, to najpierw zdajesz egzamin w word, potem idziesz do osk na praktyczną naukę jazdy i szkolenie z pierwszej pomocy.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: kurs prawa jazdy

Postprzez angela97 » wtorek 20 października 2015, 22:13

tak, e-learning w osk
angela97
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 16 października 2015, 23:49


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości