30 godzina i nadal problemy

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

30 godzina i nadal problemy

Postprzez nieporadny123 » niedziela 16 sierpnia 2015, 17:19

Witam serdecznie na tym forum to moj pierwszy post mam 27 lat , i chcialbym sie poprostu wygadac bo nie mam komu...
Jak w temacie chodzi o kurs na prawo jazdy z ktorym sobie nieradze. Z racji ze nie nieradzilem sobie ze skrzynią biegów
przerzucilem sie na automat, moglem sie przez to bardziej skupic na drodze i troche pomoglo...
Ale caly czas mialem problem z wieloma rzeczami,problem z kreceniem kierownicy,zapominalstwem: spojrzeć w lusterko,strach przed przejechaniem kogos... po wyjezdzeniu sporej ilosci godzin.ogolnie jazda miastem trzymala sie kupy ale jak dochodzilo cos nowego manewry to poprostu potrafilem sie wylaczyc i to doslownie.....do tego jeszcze instruktor to wychodzil z siebie bo powtarzalismy manerw jakis wiele razy to zawsze cos zle zrobilem ...to za wolno jechalem zle zmienilem pas,albo zamiast zatrzymac sie to ja jechalem i na odwrót....
brak mi takiego skupienia bo boje sie ze cos mi nie wyjdzie ... doszlo do tego ze Instruktor czasami juz nie wytrzymywal...i ostro darł sie na mnie czasami rzucał jakimis przezwiskami, ale nie az by obrazić chodz wiem ze mi sie nie nalezalo....
Doszlo do tego ze instruktor powiedzial ze ma juz dosc mnie uczyc i podziekował... cos tam z dziewczyna jak pisal na faceboku przez przypadek zobaczylem jak napisal " tego głąba juz nic nie nauczy" totalnie sie załamałem... nie chodzi tu o moje użalanie tylko nie mam komu o tym powiedziec bo jestem sam,


Nie wiem teraz co z tym wszystkim robic,musze pewnie isc do OSK i wyciagnac numer Pkk a dalej to nie wiem....
nieporadny123
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 16 sierpnia 2015, 16:26

Re: 30 godzina i nadal problemy

Postprzez Razor1990 » niedziela 16 sierpnia 2015, 18:50

nieporadny123 napisał(a):cos tam z dziewczyna jak pisal na faceboku przez przypadek zobaczylem jak napisal " tego głąba juz nic nie nauczy" totalnie sie załamałem...


Twoja dziewczyna utrzymuje kontakt z twoim instruktorem na fb? Radziłbym się zainteresować tą znajomością :-]

No cóż, zmień instruktora. Jeżeli przy drugim nie będzie lepiej i spotkasz się z podobną reakcją to radzę przemyśleć czy nadajesz się do prowadzenia. Sorry, brzmi to drastycznie, ale tak też i bywa.
Razor1990
 

Re: 30 godzina i nadal problemy

Postprzez Rogatek » niedziela 16 sierpnia 2015, 19:40

Najlepsze w tym wszystkim jest zmiana skrzyni z manualnej na automata. Jestem ciekaw jak się jeździ na egzaminie, niepotrafiac wrzucić 5biegu ;) Powodzenia życzę na egzaminie i w pracy, bo malo możliwe ze zasiadziesz za kierownicą automata od razu.
Obrazek

Kategoria B: 04-04-2012 za pierwszym
Kategoria C: 24-07-2015 za pierwszym
Kategoria D: --
Rogatek
 
Posty: 136
Dołączył(a): sobota 10 listopada 2012, 00:52
Lokalizacja: Lublin

Re: 30 godzina i nadal problemy

Postprzez pasqudek » poniedziałek 17 sierpnia 2015, 12:13

@Nieporadny: Ty nie tylko z jazda masz problem.
pasqudek
 
Posty: 969
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 22:48


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości