Pare pytań problemy

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Pare pytań problemy

Postprzez oskbelfer » piątek 11 września 2015, 23:06

Twoje posty wyglądają mi na zwykłego trolla - ale coś Ci odpowiem.

1. Masz dostać kartę zajęć.
2. Masz mieć 30 godzin teorii. Ty się podpisujesz przy każdym wpisie na tej karcie.
3. Podobnie część praktyczna.
4. Po 30 godzinach teorii i jazdy masz zdać wewnętrzny z teorii. Po pozytywnej teorii musisz zdać wewnętrzny praktyczny.
5. Jeśli nie zdasz wewnetrznego instruktor wspólnie z Tobą ma określić ile masz wziąć dodatkowych godzin.


Jeśli są nieprawidłowości (Twoim zdaniem) idziesz do starostwa, do wydziału komunikacji, do referatu zajmującego się nadzorem nad OSK i tam zgłaszasz swoje bolączki.

Tyle w temacie.
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Pare pytań problemy

Postprzez Mahometa » sobota 12 września 2015, 12:21

Powiedziała że wszystkiego nauczymy się na praktyce i tak robi większość według niej .. dlatego teorii nie robilismy (30 h tylko 5h .. i nic nie kazała podpisywać)
Jeśli chodzi o egzamin wewnętrzny to robi się w w tych 30 godzinach czy po 30 godzinach praktyki? bo mi mówiła że 1h trzeba zostawić na egzamin wewnętrzny..
co to za karta zajęć? to ta którą ona wpisuje godziny ile wyjeździłem czy co?
Mahometa
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek 11 sierpnia 2015, 10:21

Re: Pare pytań problemy

Postprzez pasqudek » sobota 12 września 2015, 15:15

Egzamin wewnetrzny jest na koncu kursu.
Karta przeprowadzonych zajec informuje tez jak np. radzisz sobie z jazda, obsluga elementow wyposazenia samochodu, itp.
Ech, te prywatne OSK.
pasqudek
 
Posty: 969
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 22:48

Re: Pare pytań problemy

Postprzez Mahometa » czwartek 01 października 2015, 16:59

Siema zdałem już teorie wewnętrzną i dowiedziałem że nie muszę zdawać egzaminu praktycznego.. trochę jestem w szoku no bo myślałem że to jest obowiązkowe.. teraz pytanie co mam zrobić aby zapisać się na państwowy ? iść na poczte i wysłać wszystkie papiery czy wystarczy samo pkk? czy może samemu pójść do wordu i zdać tam papiery można tak?
Mahometa
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek 11 sierpnia 2015, 10:21

Re: Pare pytań problemy

Postprzez pasqudek » piątek 02 października 2015, 19:22

Po zaliczonym kursie w OSK: bierzesz numer PKK, opłacasz egzamin(y), ustalasz w WORDzie termin.
pasqudek
 
Posty: 969
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 22:48

Poprzednia strona

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości