Instruktor - stary zboczeniec. Co robić?

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Instruktor - stary zboczeniec. Co robić?

Postprzez cabka » sobota 11 lipca 2015, 09:28

Dzień dobry, jestem w trakcie odbywania szkolenia w jednej z małych warszawskich szkół jazdy.
Jej właściciel i jednocześnie instruktor w trakcie jazdy dobiera się do mnie. Łapie mnie za uda, piersi i inne intymne części ciała. Dałam mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana takim starym dziadem, ale on wciąż nalega. Nawet ostatnio stwierdził, że wizyta w lesie będzie gratis.
Co robić? Iść na policję, czy zapisać się do innej szkoły. Problem w tym, że całą kwotę zapłaciłam z góry.
cabka
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2015, 09:24

Re: Instruktor - stary zboczeniec. Co robić?

Postprzez laczek » sobota 11 lipca 2015, 09:34

Proponowałbym znaleźć jakiś zaprzyjaźnionych kolegów i w kilka osób porozmawiać z instruktorem po męsku. Może nawet z wizytą w lesie.
laczek
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek 06 lipca 2015, 18:45

Re: Instruktor - stary zboczeniec. Co robić?

Postprzez oskbelfer » sobota 11 lipca 2015, 11:14

uważaja laczek żeby za chwile Ciebie ktoś nie wywiózł do lasu smierdzielu jeden.
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Instruktor - stary zboczeniec. Co robić?

Postprzez laczek » sobota 11 lipca 2015, 11:58

oskbelfer napisał(a):uważaja laczek żeby za chwile Ciebie ktoś nie wywiózł do lasu smierdzielu jeden.


Dlaczego mnie obrażasz?
laczek
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek 06 lipca 2015, 18:45

Re: Instruktor - stary zboczeniec. Co robić?

Postprzez ks-rider » sobota 11 lipca 2015, 12:17

laczek napisał(a):
oskbelfer napisał(a):uważaja laczek żeby za chwile Ciebie ktoś nie wywiózł do lasu smierdzielu jeden.


Dlaczego mnie obrażasz?


Dlaczego nazwaniem prawdy po imieniu jest obraza ?

Na publicznym Forum naklaniasz do bandyckich procedur, wiec sie zapytam, czego oczekujesz ?

Autorce proponuje rozmowe z wlascicielem - instruktorem w ktore wylozy kawe na lawe w sensie zwrot kasy za kurs minus wyjezdzone godziny albo zlozenie donosu na policji.

Z drugiej strony ciesz sie, ze teraz ktos Cie podszczypuje, za 20 - 25 lat beudoesz o tym mazyc, i wspominac :mrgreen:

:wink:

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3793
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Instruktor - stary zboczeniec. Co robić?

Postprzez laczek » sobota 11 lipca 2015, 13:01

ks-rider napisał(a):
Dlaczego nazwaniem prawdy po imieniu jest obraza ?


to może poniżej podam inną wypowiedź w stosunku do mnie użytkownika oskbelfer:

oskbelfer napisał(a):jest tu kilka pedałów rowerowych, kilku trolli i oczywiście jest kilkunastu forumowiczów, którzy znają się na rzeczy, są mądrzy, doświadczeni, inteligentni, wykształceni, z poczuciem humoru, elokwencją a nade wszystko z ogromna wiedzą.

Pośród tych osób jest jeszcze kilka wybitnych jednostek, specjalistów wysokiej klasy - jedną - ale nie jedyną osobą o wysokim stopniu profesjonalizmu jestem ja :mrgreen:

Biorąc pod uwagę wszystkie te cechy, należy wspomnieć jeszcze o moim wysokim poziomie empatii.

Otóż gdyby nie moja empatia, to już dawno dostałbyś piąchą w ryj, "chamie" nie myty, gdyż zwyczajnie w świecie zaśmiecasz forum. Nie mniej jednak dzięki wyżej opisanym przymiotom, normalni forumowicze traktują Cię ze swojego rodzaju estymą, gdyż tak nakazuje obyczaj, jednak musisz uważać - bo jeśli jeszcze raz napiszesz coś, co uznamy za przejaw buty i arogancji, to skończy się nasza atencja wobec Ciebie i zostanie wydelegowany księże ciemności, który zabanuje Cię na śmierć :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
laczek
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek 06 lipca 2015, 18:45


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości