Czy brać okulary na badanie lekarskie i psychotesty?

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Czy brać okulary na badanie lekarskie i psychotesty?

Postprzez knapik » środa 25 lutego 2015, 17:07

Witam jw czy mam wziąść okulary na badania lekarskie i testy psychologiczne, gdyż robię teraz prawko kat C, dodam że w tych okularach nie chodze na co dzień i są mi zbędne, lecz na lewe i prawe oko mam wadę +0,5, tylko jak zabiore okulary i okulista zobaczy to na zawsze bede musiał mieć przy rutynowej kontroli Policji, jak zrobiłem prawko na kat b mi się udało, gdyż troche oszukałem okuliste i mam prawko bez "dodatakowych ułomności" czy teraz też mogę oszukać okuliste i nie wziaść okularów na badanie??? prosze o odp pozdro
Pj : B,C
knapik
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek 24 lutego 2015, 19:06

Re: Czy brać okulary na badanie lekarskie i psychotesty?

Postprzez testuje » środa 25 lutego 2015, 20:05

Jeśli jesteś odpowiedzialny to weźmiesz, jeśli jesteś głupek i oszust to zrobisz tak jak z kategorią B.
Skoro masz wadę wzroku, to nosisz okulary i w nich jeździsz.
testuje
 
Posty: 121
Dołączył(a): sobota 15 listopada 2014, 20:18

Re: Czy brać okulary na badanie lekarskie i psychotesty?

Postprzez Makabra » środa 25 lutego 2015, 22:08

Zwykły głupek by oszukał okulistę dwa razy, ale jakim trzeba być głupkiem żeby raz oszukać, a potem pytać się czy można oszukać drugi raz? :mrgreen:
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: Czy brać okulary na badanie lekarskie i psychotesty?

Postprzez knapik » czwartek 26 lutego 2015, 20:40

jednak wziołem oksy za drugim razzem i tak by u psychologa wyszło na patyczkach, żę zle widze :) więc nie chciałem robić juz głupiego :)
Ostatnio zmieniony środa 11 marca 2015, 22:09 przez knapik, łącznie zmieniany 1 raz
Pj : B,C
knapik
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek 24 lutego 2015, 19:06

Re: Czy brać okulary na badanie lekarskie i psychotesty?

Postprzez lith » poniedziałek 02 marca 2015, 08:37

Jeśli byś bez oksów widział na tyle, ile to wymagane to nic by sie nie stało jakbyś poszedł bez. W sumie nawet przyznając się okularów nie powinieneś wtedy dostać kodu na nie. Jak dobrze pamiętam to na B jest to ostrość widzenia 0,5... czyli gdzieś połowa tej tablicy z literkami... na C jednego oka chyba trzeba mieć min 0,8, a dla drugiego 0,5... więc jeżeli rzeczywiście masz wadę pół dioptrii to byś bez problemu to przeczytał. Nie trzeba mieć sokolego wzroku żeby jeździć bez okularów;)
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości