Najgorsze szkoły jazdy w Toruniu Waszym zdaniem.

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Najgorsze szkoły jazdy w Toruniu Waszym zdaniem.

Postprzez Anna001 » środa 06 listopada 2013, 15:29

Prosze podawac nie warte uwagi szkoły jazdy w Toruniu.
Anna001
 
Posty: 26
Dołączył(a): środa 06 listopada 2013, 12:56

Re: Najgorsze szkoły jazdy w Toruniu Waszym zdaniem.

Postprzez oskbelfer » piątek 08 listopada 2013, 12:53

Tutaj ni eidzie o szkołe, lecz o instruktora...

Możesz zapytać w WORDZIE lub starostwie, który instruktor ma najwyższą zdawalność --- instruktorzy z "górnej pólki" napewno potrafią nauczyć, tylko jedna uwaga - ni eoczekuj od instruktora że będzie Cię głaskał i prawił jaka to jesteś wspaniała i jak wspaniale jeżdzisz... może się okazać że usłyszysz kilka "gorzkich słów" ale na to nie ma się co obrażać, tylko trzeba przyjąc jako konstruktywna krytykę, bo napewno nie będzie tego mówił by sprawić Ci przykrość... ale wcale tak nie musi być, może być "lajtowo" i też Cię nauczy - wszystko zależy od Ciebie i od instruktora - jak sie spasujecie...

Tutaj mała dygresja ---
1. szukałaś osk i posżłaś do jakiegoś "badziewiaka" za najniżsża cene --- masz efekty...
2. "poleciałaś na skargę do starostwa" ---- a potem pytasz na forum (oczywiscie można, po to jest forum itd....)
3. "poleciałaś do rzecznika praw konsumentów" ----- a potem na forum (oczywiście można...)

Skoro "poleciałaś" do "mądrych głów" to było ich dalej pytać (zamiast na forum....ale na forum mozna ....:))

Dlaczego, albo po co to piszę... otóż może faktycznie miałaś wielkiego "pecha" i trafiłaś na "dziad-osk" z drugiej zaś strony może "podpisujesz kwity w ciemno" a potem masz "problem"

Mam nadzieje, że nie jet to Twoje zwykłe "pieniactwo".

Ja prowadząc ośrodek, miałem taką praktykę, że kiedy przychodziły osoby z innych osk z "problemami podobnymi do Twoich" to raczej nie bawiłem się w szkolenie polegające np. na dojechaniu brakujacych 6 godzin, tylko rozmowa zaczynała się od min 15 godzin... nie było takich osób dużo, ale dużo odchodziło "strzelając focha", bo oni mają 4 godziny do dokończenia kursu.....
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Najgorsze szkoły jazdy w Toruniu Waszym zdaniem.

Postprzez Anna001 » niedziela 10 listopada 2013, 22:48

Poleciałam jak to określiłeś do Starostwa i Rzecznika praw konsumenta bo doszło do oszustwa
".Po złożeniu podpisu wykladowca oznajmil,ze dopisze kilka godzin by skonczyc kurs szybciej".
Ja zawiniłam,ze podpisałam ilość godzin która na tamta chwilę sie odbyła?To moja winz,że nauczyciel dopisał kilka godzin>?Dlatego przerwała nauke i zgłosilam sprawe do odpowiednich instytucji licząc na sprawiedłiwość.
Gdybym miała ok. 1200zl to poszłabym do innej szkoły ale nie dla każdego 300zł to mało.Dla mnie dużo.
Anna001
 
Posty: 26
Dołączył(a): środa 06 listopada 2013, 12:56

Re: Najgorsze szkoły jazdy w Toruniu Waszym zdaniem.

Postprzez oskbelfer » poniedziałek 11 listopada 2013, 15:14

Anna001 napisał(a):Poleciałam jak to określiłeś do Starostwa i Rzecznika praw konsumenta bo doszło do oszustwa".Po złożeniu podpisu wykladowca oznajmil,ze dopisze kilka godzin by skonczyc kurs szybciej".


Ale ja nie bronię osk --- tylko zastanawiam się czy podpisywałaś inblanco dokumenty ?? Jeśli tak - to dlaczego ?


Ja zawiniłam,ze podpisałam ilość godzin która na tamta chwilę sie odbyła?To moja winz,że nauczyciel dopisał kilka godzin>?


A jak on to dopisywał ? In blanco ?

Dlatego przerwała nauke i zgłosilam sprawe do odpowiednich instytucji licząc na sprawiedłiwość.


Tutaj akurat nie mam wątpliwości , tylko cały czas interesuje mni jak on to dopisywał ? A dlaczego nie reagowałaś - mówiąc co to za dopisywanie ?

Gdybym miała ok. 1200zl to poszłabym do innej szkoły ale nie dla każdego 300zł to mało.Dla mnie dużo.


Dużo osób wybiera szkołe jazdy, obuwie, produkty spożywcze, samochody itd... kierujac się ceną...

Ja to akurat rozumiem, jednak sprawdza się przysłowie... "co jest tanie, to jest drogie"

Jeśli kurs kosztuje 1200 zł w większości szkół, a ktoś go robi za 900 zł -- to już mi to widzi się podejrzane ---- jak on to robi że szkoli za "darmo"

auto kosztuje, eksploatacja auta,

lokal, plac manewrowy

wyposażenie sali wykładowej

obsługa biurowa osk

wykładowcy.....

podatki

zusy

ubezpieczenia

więc jest dpowiedź ----- "geniusz biznsu" inni za 1200 ledwo funkcjonują, on za 900 wychodzi na swoje...

a jaką ten "Pan" ma zdawalność - orientowałaś się -- jak masz czas to w strostwie uzyskasz odpowiedź :)
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Najgorsze szkoły jazdy w Toruniu Waszym zdaniem.

Postprzez Anna001 » czwartek 14 listopada 2013, 22:06

W karcie odbytych zajęć wpisał np. 5 h,3 h itd a gdy złożyłam podpis wpisał +3,+3 itd.Ale zrobił to gdy tego nie widziałam i dlatego przerwałam naukę i zgłosiłam kontrole,która nic nie wniosła bo nie otrzymał żadnej kary bo jakże mam udowodnić,że dopisał godziny skoro obok widnieje mój podpis?
Chamstwo i oszustwo.
Anna001
 
Posty: 26
Dołączył(a): środa 06 listopada 2013, 12:56

Re: Najgorsze szkoły jazdy w Toruniu Waszym zdaniem.

Postprzez Anna001 » niedziela 17 listopada 2013, 10:53

Zatem ostrzegam przed podjeciem nauki w szkole jazdy Pawła Śliwińskiego w Toruniu.
Anna001
 
Posty: 26
Dołączył(a): środa 06 listopada 2013, 12:56

Re: Najgorsze szkoły jazdy w Toruniu Waszym zdaniem.

Postprzez kieras » wtorek 21 kwietnia 2015, 09:38

Szkoła Pawła Śliwińskiego jest jedną z najlepszych w Toruniu. I nie świadczą o tym wpisy na stronie szkoły tylko zdawalność publikowana w BIPie (ponad 80%). A jeżeli już padają konkretne nazwiska lub nazwy osk to wiadomo, że jest to robota konkurencji lub kursant się nie chciał uczyć. Droga Anno001! Sam prowadzę ośrodek i wiem, że nie ma możliwości dopisania żadnych dodatkowych godzin. A wpisy typu "+3" zostały by zanegowane przy pierwszej kontroli. Zatem wszystko wskazuje na to, że jesteś sfrustrowaną kursantką, która chce zwalić winę za swoją głupotę na szkołę .
kieras
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 06 kwietnia 2015, 23:01


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości