Aktualizacja danych w PKK

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Aktualizacja danych w PKK

Postprzez dawid4157 » niedziela 16 lutego 2014, 14:52

Witam,
chciałbym się dowiedzieć czy mogę przed zakończeniem kursu zaktualizować jakoś dane zawarte w PKK? Chodzi konkretniej o adres. We wniosku o wydanie prawa jazdy podałem inny(zamieszkania) a w dowodzie inny(zameldowania). Mogę to jakoś zmienić? Nie wiem tylko czy z takimi "różnymi" danymi będę mógł przyjść na egzamin państwowy?
dawid4157
 
Posty: 19
Dołączył(a): sobota 01 lutego 2014, 15:17

Re: Aktualizacja danych w PKK

Postprzez JAKUB » poniedziałek 17 lutego 2014, 21:52

Pani urzędnik powinna (za to bierze pieniądze) zweryfikować te dane i wpisać właściwe - z dowodu osobistego. Innej opcji nie ma. Ty podajesz profil PKK w O.S.K. później w W.O.R.D. i nic więcej, Nikogo nie obchodzi gdzie, kto mieszka, poza panią urzędnik. Jej błąd, ma dostęp informatyczny do wszystkich danych - twoja niewiedza. Kogo tam zatrudniają, że masz takie wątpliwości?
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Aktualizacja danych w PKK

Postprzez michalekKK » niedziela 31 sierpnia 2014, 12:40

WITAM!
Mam pytanie dotyczące aktualizacji PKK... Otóż mam niewielką wadę wzroku (-0.5), podczas badań lekarskich lekarz wpisał mi oznaczenie 01.01, które niestety przegapiłem (nie wiedziałem nawet co to jest) i założyłem swój profil PKK w Wydziale Komunikacji. Nie chcę zdawać egzaminu w okularach więc chciałbym zrobić badania ponownie i albo dostać oznaczenie 01.06 (by móc zdawać w soczewkach) lub nie dostawać żadnego oznaczenia. Jak już pisałem moja wada jest niewielka i nie przeszkadza mi w kierowaniu pojazdów - od 5 lat jeżdżę bez okularów.
Profil PKK założyłem w piątek. Czy jest możliwość podmiany orzeczenia lekarskiego jeszcze przed egzaminem? Niestety posiadanie wpisu 01.01 jest dla mnie uciążliwe i podczas egzaminy (konieczność zdawania w okularach) i podczas normalnej jazdy samochodem (grozi mandatem).
pozdrawiam
michalekKK
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:34

Re: Aktualizacja danych w PKK

Postprzez Anett » niedziela 31 sierpnia 2014, 13:41

Idź do WK, daj nowy papier to zamienią i tyle
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 40 gości