Jaka Auto Szkoła kat. D Łódź - kilka warunków + badania

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Jaka Auto Szkoła kat. D Łódź - kilka warunków + badania

Postprzez szeq » sobota 22 czerwca 2013, 12:07

Witam,

Czy ktoś z szanownych forumowiczów mogłby mi pomóc być może na własnym przykładzie jaką Auto Szkołę wybrać ?

Nie było by powodu szukania pomocy ale mam kilka warunków i zastanawiam się która auto szkoła może je spełnić a jeżdżenie od szkoły do szkoły równa się koszta...

Mianowicie
Na co dzień mam nie regularny tryb pracy (czyt. dopiero rano wiem ile czasu zajmie mi dzień pracy, dystrybucja)

Poszukuję auto szkołę na terenie Łodzi w której będę mógł godziny jazd "zażywać" w weekendy, czyli sobota lub niedziela, i o ile z tym akurat problemu nie ma, to nie znalazłem póki co auto szkoły w której kurs teoretyczny "teoria" odbywał by się również w weekendy. Szukam takiej auto szkoły właśnie z powodu problemu z odbyciem kursu teoretycznego w tygodniu pn - pt. W ogóle ile dzisiaj warta jest taka teoria ? (bo jeśli to tzw. odbębnianie 20 h w ławce to może lepiej dać sobie spokój) prawo jazdy kat. B zdałem z 11 lat temu kat. C z 5 lat temu więc pewnie nieco inaczej to dziś wygląda. Jest to coś warte ? pewnie tak. A czy ktoś z forumowiczów uczył się na własną rękę z jakiś zestawów płytowych z pytaniami na egzamin, itp. ? przyniosło to efekty? polecił by ktoś coś ? jeśli firm nie można umieszczać na forum to chociaż na PW.

Druga sprawa to badania lekarskie i psychotesty, da się to zrobić od ręki 1 dnia ? jeśli tak to może ktoś na terenie Łodzi polecić gdzie to da się wykonać ? Jeśli zaś nie to mógłby to ktoś rozpisać jak wygląda ten proces ??

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Jeśli zamieściłem pytanie w złym temacie, to przepraszam i proszę o przesunięcie.
szeq
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota 04 maja 2013, 12:53

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości