Jazdy doszkalające

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Jazdy doszkalające

Postprzez TakToJa9220 » wtorek 19 lutego 2013, 11:45

Niedługo będę podchodzić do egzaminu już 3 raz. :( Gdzieś wyczytałam na forum, że po zmianach na PJ nie trzeba już wykupywać dodatkowych 5 godzin jazd po 3 niezdanym egzaminie. Nie wiem ile jest w tym prawdy, bo szukałam informacji w innych źródłach, ale nic na ten temat nie znalazłam. Jak to jest z tymi jazdami? trzeba wykupić czy nie?
TakToJa9220
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 19 lutego 2013, 11:00

Re: Jazdy doszkalające

Postprzez winston » wtorek 19 lutego 2013, 12:35

Nie.
PJ: ABCD
instruktor kat. B


__________________
ignorowani za trolling:
Drezyna,
Avatar użytkownika
winston
 
Posty: 361
Dołączył(a): piątek 30 listopada 2012, 16:00
Lokalizacja: Pogórze Zachodniobeskidzkie

Re: Jazdy doszkalające

Postprzez koherentny » czwartek 11 kwietnia 2013, 01:03

Dokładnie. Zgodnie z nowym rozporządzeniem dotyczącym szkolenia istnieją tylko 2 rodzaje szkoleń. Szkolenie podstawowe czyli po prostu tzw. kurs prawa jazdy oraz Szkolenie uzupełniające czyli jazdy doszkalające na wniosek kursant np, żeby poćwiczyć przed egzaminem na prawo jazdy.
Uwaga na wszelkiego rodzaju wymuszenia ze strony nieuczciwych lub niedouczonych instruktorów.
Instruktor Nauki Jazdy
Obrazek
Nauka Jazdy Poznań
Avatar użytkownika
koherentny
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek 31 stycznia 2011, 18:13

Re: Jazdy doszkalające

Postprzez MotoTomasz » czwartek 11 kwietnia 2013, 08:45

Z okazji ponownego spamu zafundowanego nam przez koherentnego (nauka jazdy poznań 504304081) pozwolę sobie na ponowne wrzucenie tego posta i poproszę o nieusuwanie go, niech zostanie dla potomnych ;)
Takie trollowanie będzie dla niego najlepszą reklamą, że nauka jazdy Poznań wg tego co pisze jest niedouczony, nieuczciwy oraz wymusza jazdy doszkalające.

koherentny napisał(a):Szkolenie podstawowe czyli po prostu tzw. kurs prawa jazdy oraz Szkolenie uzupełniające

koherentny napisał(a):Uwaga na wszelkiego rodzaju wymuszenia ze strony nieuczciwych lub niedouczonych instruktorów.


Czyli każde szkolenie poza podstawowm i uzupełniającym jest wymuszaniem, oszustwem i przejawem niedouczenia...
Popatrzmy na www tego koherentny'ego...
konhretny-niedouk.jpg
konhretny-niedouk.jpg (141.77 KiB) Przeglądane 2607 razy


Chyba się zapiszę na kurs ale za niewywiązanie się z oferty zamieszczonej na www. na bank nie zapłacę...
konhretny-niedouk2.jpg
konhretny-niedouk2.jpg (113.14 KiB) Przeglądane 2607 razy

Ciekawe co na to WORD w Poznaniu... Wiedzą, że korzystasz z ich pojazdów? hahaha

Ten post bardzo dobrze zaindexuje google, więc jego spameriada dobrze mu zrobi ;)
ObrazekPrawkoOnline ObrazekYouTube ObrazekMail me
PJ: ABCDET 2002 - 2013
Instruktor: ABC - 2006
Wózki widłowe: 2011
Ratownik MotoPozytywni.pl
Plecak w Szkoła Motocyklowa Turbo - Pabianice
Avatar użytkownika
MotoTomasz
 
Posty: 307
Dołączył(a): poniedziałek 04 lutego 2013, 11:12
Lokalizacja: Łódź/Warszawa

Re: Jazdy doszkalające

Postprzez koherentny » czwartek 11 kwietnia 2013, 14:01

Post dotyczący szkolenia dodatkowego, które było obowiązkowe przed 19 stycznia uznałem za niedokończony, gdyż zdawkowe "Nie" można napisać pełnym zdaniem co też uczyniłem.
Jeśli komuś nie podobał się mój link to wystarczy poprosić za pośrednictwem moderatora o usunięcie i problem z głowy.

Szkolenie podstawowe i szkolenie uzupełniające posiadają również odpowiednie nazwy potoczne jak kurs prawa jazdy oraz jazdy doszkalające. Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego dlatego na wyświetlonej poniżej stronie znajdują się takie linki w menu. Nie każdy przecież musi znać nazwę wynikająca z rozporządzenia. Zresztą takie nazwy znajdują się na większości stronach www dotyczących prowadzenia nauki jazdy.

Miałem niedawno taką sytuację, gdzie kursantka zapłaciła w jednym z ośrodków za tzw. kurs 5 godzinny już po zmianie przepisów. (Było to jakieś 10 dni temu!) Stąd moje ostrzeżenie.

A gdzie MotoTomasz widzi oszustwo polegające na wymuszaniu przeze mnie jazd doszkalających to już pozostawię do rozwikłania na forum, dziękując tym samym za wszelkie pomocne podpowiedzi.
Instruktor Nauki Jazdy
Obrazek
Nauka Jazdy Poznań
Avatar użytkownika
koherentny
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek 31 stycznia 2011, 18:13


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości