* Zaloguj się   * Zarejestruj się * FAQ    * Szukaj

Dzisiaj jest sob wrz 20, 2014 05:25

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: wt lip 26, 2005 11:00 

Jak to u was wyglądało ? Chodzi mi o to że u mnie wewnętrzny jest po zaczęciu jazd i po ich skończeniu ... Pewnie chcą ludzi dokładnie przygotować ,

Tytuł:
PostZamieszczono: wt lip 26, 2005 11:09 
Awatar użytkownika

Ja mialem wewnetrzny chyba na 4 godziny przed koncem kursu z instruktorem, z ktorym pierwszy raz wtedy wlasnie jechalem. Powiedzialem mu wczesniej, ze chce miec egzamin wewnetrzny i zeby wzial na jazdy papierki. No i tak tez zrobil, pojezdzilismy jak zawsze po miescie, pozniej na placu rzucil tekst ze mam zestaw "special ediotion" - "wszystkie manewry na placu bez zatrzymania" po czym wypelnil co trzeba.
To jest moim zdaniem czysta formalnosc, chyba, ze ktorys OSK sie nastawia na kase i specjalnie ujaja kursantow na tym etapie by dokupili godzin.

PostZamieszczono: wt lip 26, 2005 11:11 
Moderator
Awatar użytkownika

Polonez pisze:
Jak to u was wyglądało ? Chodzi mi o to że u mnie wewnętrzny jest po zaczęciu jazd i po ich skończeniu ... Pewnie chcą ludzi dokładnie przygotować ,

Najpierw egzamin z teorii do skutku aż się zda a potem po jazdach z praktyki.
Tu jest trochę na ten temat.
http://www.prawojazdy.com.pl/forum/view ... wn%EAtrzny

Tytuł:
PostZamieszczono: wt lip 26, 2005 13:44 

W moim ośrodku wewnętrzny nie był tak jak gdzie niegdzie traktowany lekko. Z teorii można było zdawać w każdym momencie kursu - trzeba było przyjść i zrobić dwa razy pod rząd jakiś wylosowany test - jeśli w jednym miało się więcej niż 2 błędy (czyli tak jak zwykły egzamin niezaliczony) to trzeba było przyjść na drugi dzień - więc takie strzelania i liczenie na cud trochę przeciągało sprawę. A praktyczny robiło się na ostatniej godzinie - a właściwie ostatniej półgodzinie, którą ośrodek dodawał dla każdego kursanta poza tymi trzydziestoma. Tak jak na egzaminie losowałam zestaw, potem jazda na mieście. Jeśli nie zaliczyło się to nie bardzo chcieli podpisywać papierek o ukończeniu kursu i zalecali wykupienie kilku dodatkowych godzin, chociaż nie było to pod przymusem - właściwie nie dziwię im się, dbali o opienię bo mieli bardzo wysoką zdawalność i nie chcieli wypuszczać nienauczonych kursantów. Zresztą ja sama, mimo że jakimś cudem zaliczyłam od razu wewnętrzny praktyzny wykupiłam 10h dodatkowo przed egzaminem - co skończyło się zdanym za pierwszym razem bezbłędnie egzaminie.

Tytuł:
PostZamieszczono: wt lip 26, 2005 15:27 
Awatar użytkownika

A ja nie miałem wewnętrznego, ani teori anie praktyki

Tytuł:
PostZamieszczono: wt lip 26, 2005 17:51 

ja wewnetrznego teoretycznego nie mialem.
natomiast praktyczny byl potraktowany dosyc powaznie.
zostala utworzona grupa 12 osob ktora akurat konczyla kurs w moim OSK.
zdawalismy go na placu WORDu, bylo losowanie manewrow. ocenial nas wlasciciel OSK. pozniej normalna jazda po miescie z hamowaniem awaryjnym itd.

Tytuł:
PostZamieszczono: wt lip 26, 2005 18:51 
Awatar użytkownika

Kurczaki tak zle i tak niedobrze :evil:
Egzamin poto jest aby umiec radzic sobie ze stresem. :?

Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3

Tytuł:
PostZamieszczono: ndz lip 31, 2005 21:22 

wiruswww pisze:
A ja nie miałem wewnętrznego, ani teori anie praktyki

Nie wiem czy to zgodne z przepisami - ale chyba nie!
Ja miałem egzamin z teorii na kompie. Co prawda w OSK w którym się uczyłem było super. Nikt się nie cisnął do jednego kompa. Było 10 stanowisk i grupa była podzielona na 2 tury.
Każdy miał swoje stanowisko.Nie było ograniczeń w ćwiczeniach przed egzaminem.
Dopiero po zdaniu egzaminu mogliśmy wybierać z kim chcemy jeździć.Zawsze można było zmienić instruktora.
Ja trafiłem ok! Na 30 godzinie miałem egzamin praktyczny.Podobnie jak w WORD-zie losowałem elementy. Egzamin był jednak trudniejszy. Na 3 podejścia do elementów 2 musiałem zrobić poprawnie :!:
Opłaciło się. Zdałem za pierwszym razem.

Tytuł:
PostZamieszczono: śr sie 03, 2005 13:05 
Awatar użytkownika

ja sie troche boje zdawania prawa jazdy chociaz mam torche czasu jeszcze...i te wszytskie rzeczy jakie wy tu piszecie,...az mnie dreszcz przechodzi

WORD Ciechanow:
08.08.2006 praktyka zdane
odbior:25.08.2006
peugeot 106:)

Tytuł:
PostZamieszczono: pn sie 08, 2005 18:00 

ja tam wewnętrznego z teorii nie miałem, a na placu ?? Pojechałm kiedyś na plac, wszytskie manewry zrobiłem i tyle.

Tytuł:
PostZamieszczono: czw sie 11, 2005 11:34 

ja miałam egzamin wewnętrzny z teorii po zakończeniu wszystkich jazd. Przyszłam sobie na wcześniej umówioną godzinę - właściciel OSK wklepał moje dane do kompa i zaczęłam test. Po 3 minutach umawiałam sie już na egzamin praktyczny - który potraktowałam jako dodatkową godzine jazdy :) ale coby nie mówić jakiś przedsmak egzaminów juz mam :))

Tytuł:
PostZamieszczono: sob sie 20, 2005 17:09 
Awatar użytkownika

u mnie wygladalo to tak:
na 26-28 godzinie przychodzilo sie do szkoly (nie w czasie jazd, po prostu pod koniec kursu :) ), siadalo sie za komputerkiem i trzeba bylo 3 razy zrobic BEZBLEDNIE testy :) potem na dwoch ostatnich godzinach byl praktyczny ze swoim instruktorem. najpierw placyk, tam wszystkie manewry (oczywiscie po 2 proby w razie jakby sie cos nie udalo :] ) a potem miasto. w sumie nie wiem jak wyglada sprawa po niezdanym wewnetrznym, bo mnie sie udalo :]
jeszcze co ciekawe... bardziej sie balam przed tym wewnetrznym niz na wlasciwym praktycznym :lol:

Tytuł:
PostZamieszczono: śr paź 26, 2005 09:18 
Awatar użytkownika

W moim pożal się Boże OSK nie było wewnętrznego ani z teorii ani z praktyki :x Zresztą jak miał być skoro przez 30 godzin kursu byłam 2 razy po godzinie na placu :evil: :twisted: Po "ukończeniu" kursu nie umiałam żadnego manewru :twisted: I efekt jest taki, że teraz bulę sporą kasę na jazdy doszkalające, na szczęście z super instruktorem :D :P

Podejrzewam, że w wielu OSK niestety nie przeprowadza się egzaminów wewnętrznych :(

Tytuł:
PostZamieszczono: śr paź 26, 2005 14:40 

U mnie było tak że dwa razy musiałam bezbłednie zrobić testy na komputerze(formlaność) a praktyczny odbywał się na ostatnich dwóch godzinach jazdy. Pojechaliśmy na miasto. Były różne skrzyżownaia, ronda, agrafki, przełączki, czyli w zasadzie wszystko. Późńej pojechaliśmy n aplacyk i wylosowałam zestaw, który oczywiście zrobiłam dobrze (manewry mam opanowane do perfekcji) nastepnie instrukto powiedział: zrób jeszcze wszystkie manewry po 5 razy i pojechaliśmy. Podpisał sie na papierku i powiedział:umiesz jeździć, zdasz państwowy za pierwszym razem. Także jak dla mnie ten wewnetrzny to była tylko formalność, ale moje OSK ma bardzo wysoką zdwalanośc więć to chyba o czymś świadczy... :)

Tytuł:
PostZamieszczono: śr paź 26, 2005 14:55 

samantha pisze:
(...) powiedział:umiesz jeździć(...)

Okłamał Cie. ;)

Ostatnio zmieniony czw paź 27, 2005 13:40 przez xtek, łącznie zmieniany 1 raz

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.