UWAGA OSZUŚCI!! www.el.waw.pl Rafał Cieślak i Dorota Cieślak

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

UWAGA OSZUŚCI!! www.el.waw.pl Rafał Cieślak i Dorota Cieślak

Postprzez oszukany11 » czwartek 20 września 2012, 14:55

Przestrzegam Was przed tymi oszustami. Najpierw mieli biuro przy Agorze, później na Sokratesa a teraz na Conrada 32 z tym, że tam nie ma nic. Dodatkowo oszukali mnie na spore pieniądze. Nie odbierają telefonu i domofonu nawet jak są w domu bo samochód stoi pod domem. Przypadkowo odebrała Dorota Cieślak i powiedziała, ze teraz jest w domu i nie ma jej w biurze a ja po rozmowie telefonicznej od razu zadzwoniłem domofonem bo stałem pod blokiem i nie odbierała"po wejściu na piętro też nie odbierała jak waliłem do drzwi. Z moich informacji nie jestem pierwszą osobą OSZUKANĄ przez tych oszustów. Podobno nawet ludziom z swojej branży są winni pieniądze i się ukrywają.
:!: [b]WIĘC UWAGA UWAGA UWAGA OSZUŚCI.[/b]


MIESZKAJĄ NA ul. Parola na wrzecionie.
Mają stronę internetową http://www.el.waw.pl
wszystkie telefony na stronach na których się ogłaszają sa NIEAKTUALNE to o czymś świadczy!!!!!
Ostatnio zmieniony poniedziałek 24 września 2012, 15:29 przez oszukany11, łącznie zmieniany 1 raz
oszukany11
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 20 września 2012, 14:49

Re: UWAGA OSZUŚCI!! www.el.waw.pl Rafał Cieślak i Dorota Cie

Postprzez ks-rider » czwartek 20 września 2012, 16:43

Zamiast pisac na forum napisalbym do Prokuratury, ta powinna juz ta sprawe zalatwic.

:wink:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 24 września 2012, 20:47 przez ks-rider, łącznie zmieniany 1 raz
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: UWAGA OSZUŚCI!! www.el.waw.pl Rafał Cieślak i Dorota Cie

Postprzez oszukany11 » czwartek 20 września 2012, 20:11

Tak jak z AMBERGOLD?? :)
oszukany11
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 20 września 2012, 14:49

Re: UWAGA OSZUŚCI!! www.el.waw.pl Rafał Cieślak i Dorota Cie

Postprzez sylwutka22 » wtorek 02 października 2012, 10:30

Tak, tak oszuści i banda nierzetelnych "przedsiębiorców"
Zapewne niebawem sprawą zajmie się prokuratura!
sylwutka22
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 02 października 2012, 10:26

Re: UWAGA OSZUŚCI!! www.el.waw.pl Rafał Cieślak i Dorota Cie

Postprzez goransol » piątek 12 października 2012, 10:31

zgłaszać będziemy ich na prokuraturę... wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na goransol@tlen.pl
goransol
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 12 października 2012, 10:30

Re: UWAGA OSZUŚCI!! www.el.waw.pl Rafał Cieślak i Dorota Cie

Postprzez oszukany11 » poniedziałek 15 października 2012, 14:19

NIE SKŁADAJCIE POZWU GRUPOWEGO:
-TRWA ON ZNACZNIE DŁUŻEJ
-JAK KTOŚ SIĘ WYCOFA TO WYDŁUŻY SPRAWĘ
-ZA POZEW GRUPOWY MOGĄ DOSTAĆ W ZAWIASACH

Co innego jak będziecie składać pozew cywilny. Grozi im od kary w zawieszeniu do 8 lat pozbawienia wolności. Czyli im więcej pozwów cywilnych tym większa pewność, że on albo ona będzie oglądać świat zza kratek. Jak zrobicie pozew grupowy to sąd da im w zawiasach "jedna sprawa jeden wyrok" i nikomu z tym lepiej nie będzie tylko im.

Za oszustwo do 8 lat pozbawienia wolności. Przy dotychczasowej niekaralności sąd może warunkowo zawiesić orzeczoną karę pozbawienia wolności na okres próby.

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy.
§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 4. Jeżeli czyn określony w § 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.
oszukany11
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 20 września 2012, 14:49

Re: UWAGA OSZUŚCI!! www.el.waw.pl Rafał Cieślak i Dorota Cie

Postprzez oJedlina » sobota 20 października 2012, 19:13

Nie ma takiej możliwości, żeby w procesie cywilnym groziło więzienie.

Mylisz proces cywilny z prywatnym aktem oskarżenia.
oJedlina
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 20 października 2012, 19:06


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości