Przestroga!!! Wiraż.Ośrodek szkolenia kierowców.

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Przestroga!!! Wiraż.Ośrodek szkolenia kierowców.

Postprzez OlaOla » środa 08 lutego 2012, 00:16

Pragnę wszystkich kursantów ostrzec przed ośrodkiem szkolenia Wiraż.Nowak Aneta w Czeladzi. Szkoła ta nie wywiązuje się z umowy. Do momentu opłacenia szkolenia jest wszystko ok,P.Aneta ponagla wpłaty za kurs a kiedy jest opłacony nagle brakuje wolnych godzin do jazd.Podobnie jest w trakcie uczestniczenia na wykłady i zapewnianie o dwóch instruktorach gdzie tak naprawdę jest tylko jeden P.Heniu. Instruktor podczas nauki jazd bardzo dużo pali papierosów w samochodzie, nie skupia uwagi na kursanta jak wymagałaby nauka jazdy samochodem. Wspomaga cały czas trzymaniem sprzęgła, nie pozwala na dynamikę jazdy. Kiedy chciałam zrezygnować P.Aneta oznajmiła iż w tym przypadku zwrot pieniędzy jest nieuzasadniony i niemożliwy. Postanowiłam dotrwać do końca,mimo iż nawet przez cały kurs ani raz nie pojechaliśmy na plac manewrowy. Po ukończeniu 28godzin bo sama zrezygnowałam kiedy tylko moje papiery trafiły do word w Dąbrowie Górniczej. Kolejne godziny jazdy wykupiłam w ośrodku Zebra w DG, w ostatnie kilka dni przed egzaminem. Poznałam dwóch instruktorów- P.Grzegorza i P.Pawła. Serdecznie polecam. P.Grzegorz straszny gaduła i nerwus jednak doskonale uczy poznać Dąbrowe, P.Paweł spokojny opanowany świetny facet przygotowujący do samego egzaminu:) Dziś zdałam, był straszny stres jednak proszę uwierzcie egzaminatorzy nie są aż tacy "be" jak ich opisują. Pomagają przełamać stres,jednak trzeba uważać na dynamikę i znaki!!! Ostrzegam przed ośrodkiem Wiraż z uwagi na: 1. sprzęgło które musi kursant wyczuć a instruktor cały czas trzyma pod butem. 2. trasy tylko główne brak poznania dokładnie miejsc takich jak zawracanie między wysepkami,parkowania 3.brak możliwości rezygnacji z kursu i odzyskanie pieniążków. Życzę szczęścia kursantom w wyborze osk oraz egzaminie:)
OlaOla
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 07 lutego 2012, 22:42

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 151 gości