prawko w Warszawie w okolicach Mokotów, Ursynów??

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

prawko w Warszawie w okolicach Mokotów, Ursynów??

Postprzez pola » piątek 07 lutego 2003, 10:31

Czesc Wszystkim!

Chcę się zapisać na prawko w Wawie. Okolice ktore wchodzą w grę to jak wyżej wspomniałam Mokotów i Ursynów. No i tu się zaczyna problem bo szkól jest od cholery a ja nie mam zielonego pojęcia ktorą wybrać. Może wy znacie jakąs fajną z miłymi UCZACYMI czegokolwiek instruktorami?
Bylabym wdzięczna za pomoc.
Pola
pola
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 07 lutego 2003, 10:25

Postprzez miros » piątek 07 lutego 2003, 12:33

to zalezy gdzie mieszkasz, ja chodzilem do szkoly na hmmm, ulicy nie pamietam, nazywala sie Zalpik przy ulicy chelmskiej (zaraz za Billa - teraz Ellea, przy czerniakowskiej) w budynku wyzszej szkoly administracji i bankowosci (czy jakos tak) 20 h teori, 20 h jazd, po 10 h teori pierewszy wyjazd na miasto. koszty: chyba 650 zl i 50 zl za lekarza na miejscu.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez pola » piątek 07 lutego 2003, 12:39

no tak chodzi tylko o to czy instruktorzy byli dobrzy.. bo to jaka szkola i ile godzin teorii oferuje, to nie ma takiego nzaczenia. teorii zawsze mozna sie w domu podszkolic. ale glownie chodzi mi o instruktorow. Zebym nie trafilan a takiego co to wrzeszczy albo sie mądrzy i mówi jaką to jestem beznadziejną kursantką bo nie zrobilam tego dokl\ładnie tak jak on chciał :-)
pola
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 07 lutego 2003, 10:25

Postprzez miros » sobota 08 lutego 2003, 13:20

z tego co mi wiadomo, bo uczylem sie tam ja i dziewczyna mojego brata, instruktorzy byli mili i nie wrzeszczeli, no mi sie raz zdarzylo na jednej z pierwszych lekcji, zagadalem sie z instruktorem i zamiast pojechac prosto skrecilem w lewo, probojac znowu pojechac prosto, malo co nie spowodowalem wypadku, instruktor krzyknal zebym puscil kierownice, co szybko uczynilem, no i jakos sie udalo. potem tylko powiedzial zebym bardziej uwazal. ogolnie staral sie nie rozmawiac, zeby nie dekoncentrowac kursanta.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Polecam Warszawianke

Postprzez Kursantka » niedziela 06 kwietnia 2003, 13:02

Polecam OSK Warszawianka 8441095 i dobrego i sympatycznego instruktora - pana Darka. Po więcej info zapraszam na priva.
Kursantka
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 06 kwietnia 2003, 12:58

Postprzez kazay » środa 09 kwietnia 2003, 14:37

może nie odpowiam na twoje pytanie ale dan pewną rade:
skończyłem już kurs,nawet zdałem egzamin i całą pewnością stwierdzam. że dobry instruktor nie równa się SPOKOJNY,CICHY. Ja jeżdziłem z dwoma: od pierwszego dostawałem ochrzan za każdym błędem(oczywiście nie na samym początku), ten drugi siedział cicho i tylko chwalił. Zdecydowanie więcej nauczył mnie ten pierwszy. Bardzo ważne jest wybranie dobrego instruktora, polecam dobrze poszukać i rozsądnie wybrać.

pozdrawiam
kazay
kazay
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 09 kwietnia 2003, 14:26
Lokalizacja: Grodzisk Maz

Postprzez Kordula » środa 09 kwietnia 2003, 19:54

kazay napisał(a):...Ja jeżdziłem z dwoma: od pierwszego dostawałem ochrzan za każdym błędem(oczywiście nie na samym początku), ten drugi siedział cicho i tylko chwalił. Zdecydowanie więcej nauczył mnie ten pierwszy...

Coś w tym jest, mój też był cichy i spokojny, co mi się podobało, przynajmniej na początku, a potem już przestało. Czasami sama wiedziałam, że źle zrobiłam, a on prawie nigdy nie zwrócił mi uwagi, oczywiście nigdy też nie chwalił, jak było dobrze.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

...

Postprzez Mmeva » czwartek 10 kwietnia 2003, 17:53

a ja nie zgodzę się z tym, że "coś w tym jest", moim zdaniem idealny instruktor :D to taki, który jest cierpliwy i zawsze zachowuje spokój, niezależnie od tego, czy robisz coś dobrze, czy też źle; chwali, kiedy robisz coś dobrze, ale oczywiście zwraca też uwagę na wszystkie, nawet te najmniejsze błędy - i jak się pomylisz jeszcze raz spokojnie tłumaczy, a nie "opiepsza" , ktoś, kto potrafi stworzyć miłą atmosferę i jednocześnie nauczyć cię wszystkiego - i zapewniam was, że można takiego znaleźć...
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Kordula » czwartek 10 kwietnia 2003, 19:01

Oczywiście, że masz rację, ale ja przytoczyłam konkretny przykład, mój nigdy z dużo nie mówił, chyba, że nie na temat. Tak to zawsze lubił rozmawiać, nie powiem, było to lepsze niż siedzenie przez 2 godziny i tylko patrzenie sie na drogę, ale uwagi na błędy też nie zwracał. To miałam na myśli, dobry instruktor powinien umieć rozmawiać także na temat, zwrócić uwagę na błędy. Przez jakiś czas miałam głupie nawyki w samochodzie, bo on nigdy nie powiedział, że tak nie powinno być, o tym mówię. Bo co z tego, że był miły, skoro nie do końca nauczył tak, jak powinien.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Neuro » poniedziałek 21 kwietnia 2003, 08:34

czy moze ktos zdawał na ulicy Ciesznskiej "pod skocznią" ??
Obrazek
Neuro
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 21 kwietnia 2003, 08:17
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 124 gości