kompletna bzdura

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez mytek » piątek 31 stycznia 2003, 20:30

Kordula napisał(a):
Kasia napisał(a):A ja jestem za bardzo dawnymi czasami, kiedy było pięć edycji testów, w każdej po sto testów, a w każdym teście po 25 pytań....
Trzeba będzie wtedy docenić prawdziwe wykłady i nikt nie będzie sie "nabijał" z mioch 42 godzin szkolenia teoretycznego....

To zalezy od wykładowcy i chęci do nauki. Ja jestem zdania, że jeżeli ktoś chce się nauczyć, to te 20 godzin wystarczy w zupełności, oczywiście, więcej nie zaszkodzi, ale 20 to wystarczająca ilość.
Kordula ja nie wiem czy każdemu to wystarczy jest grono osób które chodzi tylko na teorie i podchodzi bezpośrednio do egzaminu.W moim przypadku były jeszcze testy z tej stronki a oprócz tego książki ...I dowiedziałem się rzeczy które nie były omówione na teori ,a miałem je na egzaminie .
...:::Nie zrażajcie się , samo życie :D:D:::...
Avatar użytkownika
mytek
 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek 29 sierpnia 2002, 22:29
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez Kordula » piątek 31 stycznia 2003, 21:32

Jak już cytujesz moje słowa, to czytaj je dokładniej. Mówię, że dla tych, którzy chcą się czegoś nauczyć. A osoby, które tylko chodza na teorię i idą na egzamin chyba do takich nie należą. Dla takich to może być i 100 godzin teorii, to by nic nie pomogło.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Łakom » piątek 31 stycznia 2003, 22:02

Kordula napisał(a): może być i 100 godzin teorii, to by nic nie pomogło.
mówisz o kobietach, :roll: zgadzam sie w 100% :twisted:
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez Kordula » piątek 31 stycznia 2003, 22:43

moja odpowiedź będzie napisana dość prostym językiem, więc mam nadzieję, że nawet Ty ją zrozumiesz, jak nie, to postaram się to napisać jeszcze nie jasniej (choć również nie gwarantuję, że zrozumiesz, ale to już nie moja wina).

1. Czy mi się wydaje, czy mówiłam coś na temat cytatów? Skoro decydujesz się cytować czyjeś słowa, to albo cytuj w całości, albo wcale. Bo takie wyrwane z kontekstu wypowiedzi, to po prostu zostaw. Chyba, że przeczytałeś tylko tyle i więcej nie umiałeś, ale radzę się postarać, tam sa naprawdę istotne rzeczy.

2. Gdyby tak było, to nie widział byś żadnej kobiety za kierownicą, a chyba je widziałeś? No, chyba że zapomniałeś, cóż zdarza się.

I niech ktoś jeszcze powie, że ja się z nim kłócę.
Wtedy polecam przeczytać tego posta od początku i wiele innych.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez mytek » piątek 31 stycznia 2003, 23:08

Kordula napisał(a):moja odpowiedź będzie napisana dość prostym językiem, więc mam nadzieję, że nawet Ty ją zrozumiesz, jak nie, to postaram się to napisać jeszcze nie jasniej (choć również nie gwarantuję, że zrozumiesz, ale to już nie moja wina).

1. Czy mi się wydaje, czy mówiłam coś na temat cytatów? Skoro decydujesz się cytować czyjeś słowa, to albo cytuj w całości, albo wcale. Bo takie wyrwane z kontekstu wypowiedzi, to po prostu zostaw. Chyba, że przeczytałeś tylko tyle i więcej nie umiałeś, ale radzę się postarać, tam sa naprawdę istotne rzeczy.

2. Gdyby tak było, to nie widział byś żadnej kobiety za kierownicą, a chyba je widziałeś? No, chyba że zapomniałeś, cóż zdarza się.

I niech ktoś jeszcze powie, że ja się z nim kłócę.
Wtedy polecam przeczytać tego posta od początku i wiele innych.

Wspaniale dzięki za info bo w końcu to też chyba mnie się tyczyło ;) A co do kobitek to juz je zostawie w spokoju P.S- Łakom nie denerwuj sie tak :P . . .
...:::Nie zrażajcie się , samo życie :D:D:::...
Avatar użytkownika
mytek
 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek 29 sierpnia 2002, 22:29
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez Kordula » piątek 31 stycznia 2003, 23:24

mytek napisał(a):Wspaniale dzięki za info bo w końcu to też chyba mnie się tyczyło...

Nie do końca, jeżeli poczułeś się urażony tym, co napisałam, to powiem Ci, że to nie było do Ciebie.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości