prawko w zimie

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez ania18 » piątek 23 czerwca 2006, 21:21

ja tez uważam że najlepiej sie nauczyc jeździć w zimie a zdawać na wiosne, chociaz moja kolezanka robila ponad pol roku prawko bo byly takie sniezyce ze nawet busy niejeździły ( to bylo w tym roku w styczniu- dawno niepamietam takiej zimy :o ) miala caly czas przekladane godziny. a moja inna znajoma wpadla w poslizg na drugiej godzinie jazd- czujecie fest kapa. no ale z drugiej strony lepiej na L-ce to od razu sie nauczyla co trzeba robic, a tak ja bym w panike wpadla jakby tak przypadlo ze dopiero prawko w lapie a tu takie cos :roll:
ania18
 
Posty: 157
Dołączył(a): niedziela 07 maja 2006, 17:10
Lokalizacja: Bytom

Postprzez quatro » sobota 24 czerwca 2006, 00:35

Lwia część mojego dłuuuuugiego :) kursu na prawo jazdy przypadła na zimę, jeździłam też w nocy i po dziurawych drogach. Nic mi nie jest teraz straszne!
kto sieje ze łzami, ten zbiera z radością
23.06.06r- zdane!
Avatar użytkownika
quatro
 
Posty: 79
Dołączył(a): piątek 27 stycznia 2006, 00:34
Lokalizacja: dolnośląskie

Postprzez She18 » sobota 24 czerwca 2006, 15:44

Ja też uczyłam sie w zime :D Polecam wszystkim którzy chcą sie uczyć jeździć w zimę,
W zimę mozna dobrze sie nauczyc jezdzic bo im trudniejsze warunki tym lepsza technika jazdy :wink:
Egzamin zdany:12.05.2006r.
Prawko odebrane:24.05.2006

Obrazek
Avatar użytkownika
She18
 
Posty: 200
Dołączył(a): wtorek 21 lutego 2006, 20:28
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez Ad_aM » niedziela 25 czerwca 2006, 21:13

Zaczynałem kurs przy -20, zdawałem przy +20 Ma to jak dla mnie same plusy. Już wiem jak auto potrafi się zachować (ahh ten pamiętny poślizg przed światłami :lol: ), na egzaminie droga czyściutka i suchutka - poprostu bajka w porównaniu do kursu :)
Ad_aM
 
Posty: 851
Dołączył(a): piątek 21 kwietnia 2006, 15:22
Lokalizacja: Łódź

Postprzez ania18 » sobota 02 grudnia 2006, 15:09

To ja mam pytanie do ludzi którzy zdawali egzamin w zimie:czy to prawda, że podczas tej pory roku jest bardzo mało parkowań na examie?
Gdy ulice są suche, to oczywiście wygląda to tak jak w pozostałe pory roku. Ale jak się zachowują egzaminatorzy podczas śnieżyc, czy wyszukują jakieś ambitne miejsca gdzie ciężko maluszka wcisnąc(bo reszta zasypana) a może większość rozumie sytuacje i sobie odpuszcza parkowania w wybitnie trudnych warunkach? :eek2:
ania18
 
Posty: 157
Dołączył(a): niedziela 07 maja 2006, 17:10
Lokalizacja: Bytom

Poprzednia strona

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości