mam zamiar:/

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez cofe32 » sobota 10 października 2009, 14:32

czasem mysle pozytywnie ale ja tylko traktorwem jezdzilem wiec wiecie jest roznica i to spora najgorsza dla mnie jest praktyka te luki , koperty etc szok potrafi to odstraszyc
cofe32
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek 08 października 2009, 15:54

Postprzez Neurot » sobota 10 października 2009, 14:55

cofe32 napisał(a):obawiam sie ze nie zdolam tego wszystkiego zapamietac etc .

Jak nie spróbujesz - to się nie przekonasz...
Każdy (prawie?) przez to przechodził robiąc prawko.
Pozdrawiam i życzę szczęśliwej podróży
Obrazek
Avatar użytkownika
Neurot
 
Posty: 308
Dołączył(a): wtorek 08 lipca 2008, 07:37
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Driver'ka » sobota 10 października 2009, 14:56

Sensation napisał(a):Stary idź na prawko.

Teraz są takie czasy, że chłopak bez prawa jazdy ba! bez samochodu to jest looserem! Laskom się w głowach poprzewracało i tak już jest.


A, to już wiem skąd tylu debili na drogach :roll: Robią prawko, bo bez niego nie będą mieli dziewczyny...


Słuchaj kolego, idź na ten kurs, zobaczysz jak będzie Ci się jeździło... Jeśli nadal nie będziesz przekonany - zrezygnuj na jakiś czas. Może musisz jeszcze dojrzeć do tej decyzji.
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Driver'ka
 
Posty: 950
Dołączył(a): piątek 12 października 2007, 22:29
Lokalizacja: z domu

Postprzez cofe32 » sobota 10 października 2009, 15:09

Driver'ka napisał(a):
Sensation napisał(a):Stary idź na prawko.

Teraz są takie czasy, że chłopak bez prawa jazdy ba! bez samochodu to jest looserem! Laskom się w głowach poprzewracało i tak już jest.


A, to już wiem skąd tylu debili na drogach :roll: Robią prawko, bo bez niego nie będą mieli dziewczyny...


Słuchaj kolego, idź na ten kurs, zobaczysz jak będzie Ci się jeździło... Jeśli nadal nie będziesz przekonany - zrezygnuj na jakiś czas. Może musisz jeszcze dojrzeć do tej decyzji.

Prawko mi potrzebne do ogolnego wozenia dupy;p a laski czy mam fure czy nie i tak na mnie nie poleca wiec olalem to
cofe32
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek 08 października 2009, 15:54

Postprzez cofe32 » sobota 10 października 2009, 16:13

a moze ktos napisac jak wygladaja te cale badania?
cofe32
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek 08 października 2009, 15:54

Postprzez Driver'ka » sobota 10 października 2009, 17:02

Wozić dupę możesz też rowerem. Taniej, zdrowiej, ekologiczniej, bez zdawania kursów i egzaminów...

Badania to zwykle formalność. Ciśnienie, wzrok... takie tam.
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Driver'ka
 
Posty: 950
Dołączył(a): piątek 12 października 2007, 22:29
Lokalizacja: z domu

Postprzez Maćka » sobota 10 października 2009, 19:31

Cofe hehe ja też zaczynałam od traktora :D Dasz radę, laski laskami kolega chyba chciał Cię zmotywować ale coś kiepsko mu to wyszło :p
Łuki, parkowania tego wszystkiego się nauczysz, jak trafisz na dobrego instruktora to będzie Cię uczył do skutku.
Tylko nie ucz się na pachołki a na wyczucie. Badanie też zależy od OSK, w niektórych to tylko formalnośc a w niektórych musisz je sobie załatwić we własnym zakresie.
Obrazek
Maćka
 
Posty: 170
Dołączył(a): czwartek 12 lutego 2009, 14:23

Postprzez cofe32 » niedziela 11 października 2009, 11:42

rowerem wlasnie jezdze -15 stopni a ja sune ukraina;p
cofe32
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek 08 października 2009, 15:54

Postprzez fabregascesc » piątek 16 października 2009, 20:40

Ja też pamiętam, że miałem wątpliwości czy zdawać prawko. Ale kumple z dzielni mnie namówili mówiąć że to fajna sprawa :). No i od razu mi się to spodobało począwszy od zajęć teoretycznych skończywszy na zwykłej jeździe po polskich koślawych drogach ;)
I dziś już nie wyobrażam sobie życia bez prawka.
A więc rób prawko póki możesz. Na pewno się przyda - jeśli nie teraz to w niedalekiej przyszłości :)
pozdro
5.03.2009 to był mój dzień :D
Avatar użytkownika
fabregascesc
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota 14 marca 2009, 12:03
Lokalizacja: GDA

Postprzez tiromaniak » sobota 17 października 2009, 11:19

Driver'ka napisał(a):Wozić dupę możesz też rowerem. Taniej, zdrowiej, ekologiczniej, bez zdawania kursów i egzaminów...


ooo tak, sam dojeżdżam rowerem do pracy codziennie 5 dni w tygodniu. Pokonuje ok. 10 km w jedną stronę. Oszczędzam czas, nie stoję w korkach ( co ważne ), oszczędzam na paliwie i co najważniejsze - zdrowie, zdrowie ...
To jak narkotyk, widzisz tylko znaki i drogę. Reszta świata nie istnieje i sensem życia staje się nieustanna wędrówka.
Avatar użytkownika
tiromaniak
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek 31 sierpnia 2009, 18:56
Lokalizacja: Stockholm

Postprzez rocko19 » sobota 17 października 2009, 13:44

Może jednak se daruj?! Mój znajomy gadał że gdyby wiedział ze jazda autem jest taka stresująca to by nie poszedł na prawko. A że za kurs zapłacił to szkoda bylo sie wycofywać. Myśle ze nie kazdy może być kierowcą.
rocko19
 
Posty: 1158
Dołączył(a): wtorek 11 września 2007, 17:07

Postprzez euel » środa 21 października 2009, 18:53

Hmm, ciężko oceniać kogoś jakim będzie kierowcą, skoro ta osoba nawet nie spróbowała.

Ja też mówiłem dużo przed rozpoczęciem kursu, akurat miałem dokładnie odwrotną postawę niż kolega cofe32, a niestety, rzeczywistość okazała się trochę inna.

cofe32 napisał(a):najgorsza dla mnie jest praktyka te luki , koperty etc szok potrafi to odstraszyc

Jeśli masz na myśli placyk... te jedyne dwa zadania praktyczne (jazda po łuku i ruszanie ze wzniesienia) są akurat łatwe do opanowania. Jazda po mieście, to inna broszka.

Badania to formalność, wszystko trwa 30-60 sekund. Ręce na bok, zamknąć oczy i stanąć na jednej nodze. Podążać wzrokiem za długopisem, itp.


Moim zdaniem - warto spróbować. Inaczej chyba nie przekonasz się, czy jest Ci pisane bycie kierowcą.
 
Kat. B od października 2009r.
 
euel
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek 05 sierpnia 2008, 17:21
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez piotrekbdg » czwartek 22 października 2009, 11:44

Najważniejsze dobrze poznac teorię, musisz rozwiazac testy, poczytac przepisy tak zeby się potem nie zastanawiac kto ma pierwszeństwo. Tak jak pójdziesz na jazdy żeby tylko uczyc się obsługi mechanicznej samochodu a nie nadrabiac braków w teorii.
piotrekbdg
 
Posty: 2139
Dołączył(a): wtorek 18 sierpnia 2009, 00:18

Postprzez cofe32 » środa 28 października 2009, 17:19

jednak bede musial sprobowac bo do konca zycia bede zalowal
cofe32
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek 08 października 2009, 15:54

Postprzez sjakubowski » piątek 30 października 2009, 01:24

cofe32 napisał(a):jednak bede musial sprobowac bo do konca zycia bede zalowal



Pewnie, ze tak!

Uważam, że każdy może być kierowcą.
Najważniejsza jest kwestia indywidualnego podejścia do kursanta a nie, jak to niestety zazwyczaj bywa, "odbębnienie" prowadzenia zajęć i następni Klienci (kursanci), byle by więcej zarobić...



Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
sjakubowski
 
Posty: 821
Dołączył(a): piątek 25 września 2009, 14:24
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości