Program szkolenia na kat"B".

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Re: mnie ostatnio zastawił facet...

Postprzez Slawek » wtorek 05 listopada 2002, 18:20

Kordula napisał(a):Może, ale to zależy od kultury innych kierowców, którą po kursie też powinni posiadać. Instruktorzy powinni na to też zwracać uwagę.

Ale są tacy, którzy nie dadzą się nauczyć kultury i nic na to nie poradzisz, dlatego zawsze będziesz się z czymś takim spotykać na drogach, czyli w tym przypadku na parkingach. Taki facet stanie Ci złośliwie, a baba i tak nie zrozumie, że źle robi.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Re: mnie ostatnio zastawił facet...

Postprzez Kordula » środa 06 listopada 2002, 19:56

Slawek napisał(a):Ale są tacy, którzy nie dadzą się nauczyć kultury i nic na to nie poradzisz, dlatego zawsze będziesz się z czymś takim spotykać na drogach, czyli w tym przypadku na parkingach. Taki facet stanie Ci złośliwie, a baba i tak nie zrozumie, że źle robi.

Jest w tym trochę prawdy, ale moim zdaniem instruktorzy powinni zwracać na to większą uwagę. Ja na przykład kiedyś wjechałam na parking nie task jak trzeba, to mi powiedział, że tak nie powinnam stawać itp. Więc ja mu mówię, że z tylu nic nie :), on lekko się wkurzył i usłyszałam :"ale jakaś kultura na drodze obwiązuje zawsze i wszystkich"
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości