Karta przeprowadzonych zajęć...

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Karta przeprowadzonych zajęć...

Postprzez Aarienka » piątek 23 lipca 2004, 09:46

...no wlasnie...z dniem kiedy poszlam na I wyklad dostalam taka ksiazeczke gdzie jest wpisywana liczba godzin czy to teoretycznych czy praktycznych liczba km, nr instruktora no i pospis zarowno instruktora jak i kursanta...i jeszcez na odwrocie plan jazdytzn tylko data i godz na ktora jazda.
Ostatnio spotkalam sie ztym ,ze u nas w G-dzu w innych osrodkach nie daja takiej ksiazeczki :?
Dlatego jestem ciekawa czy Wy rowniez otrzymaliscie taka karte przeprowadzonych zajec.
A dodam jeszcze,ze przy kazdej jezdzie czy przy kazdym wykladzie musialm dac to instruktorowi lub tez wykladowcy a nie daj Bog jak nie mialam...raz zapomnialam na jazde toi biegiem musialm po to jechac z isntruktorem...
Niby wazna rzecz ale czy u WAS tez takie ksiazeczki obowiazuja ???
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez ella » piątek 23 lipca 2004, 10:23

U mnie nie była to ksiażeczka. Otrzymałam taka dużą kartke jak zaczęłam teorię i tam odnotywane były każde zajęcia. Trzeba to było obowiazkowo nosic nanjazdy, bo podobno był to dowód uczestnictwa w kursie. Po skończonym kursie trzeba to było oddac w biurze i wtedy dostawało się zaświadczenie o ukończeniu kursu.
Oprócz tego dostałam drugą dużą kartkę, gdzie na jednej stronie był arkusz odpowiedzi potrzebny na egzamin wewnętrzny z teorii i arkusz przygotowania do egzaminu praktycznego. Z drugiej strony tej kartki miałam kartę praktycznej nauki jazdy w ujęciu szczegółowym tzn. miałam rozpisane jakie elementy jazdy miałam w poszczególne dni. Były to, jazda w małym natężeniu ruchu, prawo i lewo skrety, ruch okręzny, przejazdy tramwajowe, jazda nocna, manewry itp.Także instruktor jak dawałam mu tą karteczkę widział co juz się uczyłam a co jeszcze trzeba zrobić. Nie zdazyło mi się jeżdzic nigdy tymi samymi trasami.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Inga » piątek 23 lipca 2004, 11:31

Na każdej jeździe instruktor miał kartę z moimi danymi i wpisywał ilość godzin (miałam też tam wcześniej wpisane godziny z teorii) oraz liczbę przejechanych kilometrów (co ciekawe czasami na placu w ciągu godziny potrafiłam wg niego przejeździć nawet 40 km :shock: ), a ja tylko się pod tym podpisywałam. Na na koniec kursu instruktor też się podpisał i była to podstawa do wydania zaświadczenia o ukończeniu kursu.
Inga
 
Posty: 80
Dołączył(a): wtorek 23 marca 2004, 11:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ezka » piątek 23 lipca 2004, 12:11

mialam taka karte przeprowadzonych zajec. sluzyla ona glownie temu zebym wiedziala na ktora godzine mam umowiona jazde.na poczatku mialam wpisanoa teorie ale tak fikcyjnie bo 3dni po 3-4 godziny. instruktor nie uzupelnial ilosci kilkometrow, byly tylko godziny rozpoczecia i zakonczenia jazdy i jego podpis.ta karte oddawalo sie do osk po zakonczeniu jazd. jak poszlam po zaswiadczenie o ukonczeniu ukrsu do dostalam podobna karte gdzie mialam sie ok 21 razy podpisac rubryka pod rybryka
Avatar użytkownika
ezka
 
Posty: 266
Dołączył(a): piątek 12 grudnia 2003, 22:35
Lokalizacja: N 49°48' E 22°47'

karta zajęć

Postprzez agnes » piątek 23 lipca 2004, 14:30

Wydanie karty przeprowadzonych zajęć jest obowiązkowe i wynika z rozporządzenia w sprawie szkolenia - Dz.U. z 2001 r. Nr 150, poz. 1681 z późn. zm . a dokładnie par. 1 ust.3 załącznika nr 3 do tego rozporządzenia czyli " Program szkolenia kandydatów na kierowców lub motorniczych.
Jest to sprawdzane przy kontroli pracy ośrodka wykonywanej przez wydział komunikacji i tam można sia poskarżyć :-)
agnes
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek 30 sierpnia 2002, 14:17
Lokalizacja: woj.śląskie

Postprzez to ja » piątek 23 lipca 2004, 21:08

Tam gdzie ja chodziłam nie było książeczki, tylko jak rozpoczęłam jazdy mój instruktor założył moją kartę, gdzie odnotowywał wszystkie jazdy - kiedy, ile godzin i zajęcia z teorii, ale również wpisał jakieś 4 razy po 3h, mimo że byłam wtrakcie zajęć.
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sharky » piątek 23 lipca 2004, 21:38

U mnie w OSk byly karty przeprowadzonych zajec(wielkosci A5). Wpisywalo sie tam date, ilosc godzin, czy byly to zajecia teoretyczne czy praktyczne, w przypadku zajec praktycznych wpisywalo sie tez ilosc przejechanych kilometrow, numer instruktora/wykladowcy i oczywoscie skladalo podpisy kursanta i instruktora/wykladowcy.

Nam na poczatku kursu (przy wydawaniy tych kart) powiedziano, ze trzeba ja zawsze miec w czasie jazdy przy sobie poniewaz jest to "zastepcze prawo jazdy", pozwalajace kierowac samochodem oznaczonym L pod okiem instruktora :) Zawsze na poczatku zajec instruktor wypelnial ta karte a na koniec wpisywal liczbe kilometrow i ja sie podpisywalam.
Avatar użytkownika
sharky
 
Posty: 174
Dołączył(a): poniedziałek 26 kwietnia 2004, 18:40
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez to ja » piątek 23 lipca 2004, 21:51

Trzeba było mieć przy sobie również dokument potwierdzający tożsamość.
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Aarienka » piątek 23 lipca 2004, 22:03

No tego ostatniego to akurat nie musialm miec przy sobie...
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez ella » piątek 23 lipca 2004, 22:04

U mnie tez nie trzeba było miec dowodu ani legitymacji.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez to ja » piątek 23 lipca 2004, 22:08

Już chyba pisałam o tym - o obowiązku posiadania dokumentu dowiedziałam się pod koniec mojego kursu i to całkowicie przez przypadek. Instruktor powiedział mi, że to oczywiste, że należy mieć ze sobą dokument.
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sharky » piątek 23 lipca 2004, 22:22

to ja napisał(a):Trzeba było mieć przy sobie również dokument potwierdzający tożsamość.

Zgadza sie. Zapomnialam o tym napisac :oops:
Avatar użytkownika
sharky
 
Posty: 174
Dołączył(a): poniedziałek 26 kwietnia 2004, 18:40
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 132 gości