Wznowie egzaminu po ~2latach

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Wznowie egzaminu po ~2latach

Postprzez gandi12 » niedziela 05 kwietnia 2009, 14:48

Witam

Ostatni raz byłem egzaminowany około 2 lat temu. Jak dobrze się orientuję moje papiery wylądowały w Wydziale komunikacji. Jaka procedura mnie czeka?
Czy muszę ponieść jakieś koszty związane z przesłaniem papierów? Czy przed ponownym zapisaniem się na egzamin muszę dostarczyć informacje o wykupionych dodatkowych godzinach? Teraz pytanie z innej półki weszło już rozporządzenie o zmniejszeniu czasu egzaminowania?

Pozdrawiam
gandi12
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 05 kwietnia 2009, 14:37

Postprzez sisco » niedziela 05 kwietnia 2009, 15:50

Ja byłem w podobnej sytuacji. Pojechałem do Wydziału Komunikacji - Panie powiedziały że prześlą papiery do WORD'u - poszedłem za tydzień do WORD'u one już tam były - zapisałem się i zdałem. Nie musiałem dokupywać żadnych jazd.

Przynajmniej nikt mi nie kazał - no ale wiadomo, że po 2 latach i tak musiałem coś pojeździć bo nawet auta u mnie się w wordzie zmieniły.
Prawo jazdy od 1 kwietnia 2009.
OPEL ASTRA II 1,7 DTI Isuzu
sisco
 
Posty: 55
Dołączył(a): czwartek 19 marca 2009, 14:38
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez ella » niedziela 05 kwietnia 2009, 16:52

Czy przed ponownym zapisaniem się na egzamin muszę dostarczyć informacje o wykupionych dodatkowych godzinach?

Zależy ile razy oblałeś ostatnio egzamin.
Teraz pytanie z innej półki weszło już rozporządzenie o zmniejszeniu czasu egzaminowania?

Jak można wyczytać na forum ( no ale twoja Szukajka nie działa) nie weszło.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gandi12 » niedziela 05 kwietnia 2009, 18:06

Dzięki za odpowiedzi :) No szukajka dała plamę :oops:
Wyczytałem gdzieś tam, że skrócony czas ma wejść od czerwca i jak myślicie poczekać czy iść i spróbować jeszcze na dłuższym dystansie? Jestem osobą która łatwo się stresuje i popełnia błędy...
gandi12
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 05 kwietnia 2009, 14:37

Postprzez sisco » niedziela 05 kwietnia 2009, 18:26

Ja też tak po przerwie miałem. Słyszałem informację że od kwietnia miało wejść... no ale u mnie się 3 tygodnie czeka na egzamin to stwierdziłem, że nie ma co czekać tylko próbować zdać i się udało.

To już jak wolisz :)
Prawo jazdy od 1 kwietnia 2009.
OPEL ASTRA II 1,7 DTI Isuzu
sisco
 
Posty: 55
Dołączył(a): czwartek 19 marca 2009, 14:38
Lokalizacja: Rzeszów


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 32 gości