POMOCY

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

POMOCY

Postprzez pawel86 » środa 09 czerwca 2004, 10:41

czesc
Mój instukrtor twierdzi ze ma bardzo duzo kursantów i mam jazde raz w miesiącu a nawet żadziej . Kurs zacząłem w marcu i nie wyjeździłem nawet połowy :( :( : W takim tempie moze trwac to przez następne pare miesięcy, zwłaszcza gdy bym musiał pare ich dokupic,. :( :( Rezultatem tego jest wyjscie z wprawy manualnej, a takze powtarzanie tych samych blędów podczas jazdy. czuje się tak samo gdy bym za kazdym razem rozpoczynał kurs, ciągle powtarzam te same błędy. Tak samo jeździłem na 1 godzinie co i na 7 :( :( :(. Co sie nauczyłem po jeździe to na miesiącu zapomniałem :( :( ............ Zdaje mi sie ze taka nuka nie ma sęsu
Pytania:

co mam zrobic w takiej sytuacji :-(??
Czy mam takie prawo aby sie nie zgodzić na tak odległe terminy ??

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
pawel86
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek 23 lutego 2004, 09:22

Postprzez ella » środa 09 czerwca 2004, 10:59

To jest jakas paranoja, żeby jeździć raz na miesiąc. Domyslam się, ze może miec duzo kursantów, ale czy nie mógłbys zapisać się od razu na wszystkie jazdy. Ja na przykład zapisałam sie w ten sposób i wszystkie jazdy zamknęłam w dwóch tygodniach. Nigdy nie zapisywałm sie z lekcji na lekcję. A może jest jakis inny instruktor w tym ośrodku?
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pawel86 » środa 09 czerwca 2004, 11:03

Gdy bym się zapisał na wszystkie godziny to inni by mieli jazde raz w roku widocznie :( :( :( w osk jest także inny instuktor ale kurstanów mają tyle ze sie nie wyrabiają . Nadotatek więcej płaciłem za kurs niz inni gdyz miałbyc to dobry OSK. Nawet nie moge wymagac tego za co płaciłem
i co ja mam zrobic :( :(
Avatar użytkownika
pawel86
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek 23 lutego 2004, 09:22

Postprzez ella » środa 09 czerwca 2004, 11:12

Jeżeli jeden instruktor weźmie 8 osób dziennie to w tygodnu bedzie miał oprócz niedziel 40 osób. Jezeli jazda wypada raz na miesiąc to na jednego instruktora przypada ok 160 osób. Jeżeli w osrodku jest dwóch instruktorów to mają na jednym kursie ok 300 osób :wink: Czyżby ąz tak duzo mieli :wink: . Rozumiem że można czekać ale na pierwsza jazdę. Instruktorzy powinni tak rozłożyc zajęcia, że jak juz zaczniesz pierwsza jazde to inne powinienes mieć często. JA bym mogła nawet czekac na pierwsza ze dwa miesiące ale póxniej to juz częściej. Ja w takiej sytuacji zmieniłabym chyba ośrodek. Przeciez w ten sposób niczego sie nie nauczysz.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Snuj ze Szczecina » środa 09 czerwca 2004, 11:29

Powinneś pójść do "dowództwa ośrodka" i porozmawiać o tej sprawie z kimś - kto takie jazdy planuje.Powiedzieć, jaka jest sytuacja i że ŻĄDASZ ( skoro płacisz ), aby jazdy odbywały się np.( 5 godz na tydzień ).Jeśli to nie pomoże, wysuń grożbe, że zmienisz ośrodek szkolenia, a jak nawet to nie pomoże - rzeczywiście zmień ośrodek szkolenia.

U mnie było inaczej : Na jazdy zapisywaliśmy się, tydzień po ukończeniu zajęć teoretycznych, aby przepisy jeszcze sobie przyswoić i jeszcze się ich douczyć.Po tygodniu, przychodziłem do Biura OSK i wyznaczałem sobie terminy JAZD.Wyznaczyłem już sobie 20 godzin z góry i po 2,5 tygodniach, zakończyłem JAZDY.Instruktor nigdy się nie spożnił, nigdy mi nie mówił że nie ma czasu, ale zawsze jak mógł i jak potrafił pomagał.2 godziny to pełne 120 minut, jedna godzina to pełne 60 minut.No i tak to u mnie wyglądało.A tymczasem czytam jak inne ośrodki traktują kursantów, to aż się za głowe łapie.

Sam się dziwie takiemu OSK, że w taki sposób traktuje kursantów, przecież ich opinie są niezwykle znaczące dla Ośrodka.Poztywna opinia o ośrodku, daje mu rozgłos, daje więcej kursantów, a tutaj takie przypadki.

pawel86 napisał(a):Czy mam takie prawo aby sie nie zgodzić na tak odległe terminy ??


OCZYWISCIE - TY PLACISZ,TY WYMAGASZ : "Klient nasz pan" 8)

pozdrówka
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości