Jazdy min. 2 tyg. od złożenia zaświadczenia lekarskiego

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Jazdy min. 2 tyg. od złożenia zaświadczenia lekarskiego

Postprzez nmc_zmc » piątek 01 sierpnia 2008, 00:32

w szkółce do której się zapisałem powiedziano mi że powinienem przynieść zaświadczenie lekarskie do 4 sierpnia żeby móc zacząć jazdy około 18 sierpnia ponieważ musi minąć około 2-ch tygodni od złożenia takiego zaświadczenia.

czy to jest regulowane przez prawo czy po prostu tak sobie w tej szkole wymyślili??
nmc_zmc
 
Posty: 157
Dołączył(a): środa 30 lipca 2008, 22:19
Lokalizacja: Zamość

Postprzez ButterflyEffect » piątek 01 sierpnia 2008, 02:48

A nie jest przypadkiem tak, że zaświadczenie lekarskie powinniśmy dostarczyć na samym początku kursu (teoria)?
...pensa prima di sparare, pensa prima di dire, di giudicare...
_________________________
Kobieta za kierownicą Kropki ;)
ButterflyEffect
 
Posty: 510
Dołączył(a): czwartek 20 marca 2008, 11:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Hania » piątek 01 sierpnia 2008, 07:20

U mnie trzeba było zaświadczenia przynieść do końca teorii, żeby móc zapisać się na jazdy. 2 tygodnie nie słyszałam, przecież takie zaświadczenie jest ważne z dniem wystawienia. Może chodzi o wolne terminy u instruktorów. Nie wiem jak duża jest ta szkoła.
Hania
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela 16 marca 2008, 10:03

Re: Jazdy min. 2 tyg. od złożenia zaświadczenia lekarskiego

Postprzez And1@ » piątek 01 sierpnia 2008, 07:36

nmc_zmc napisał(a):ponieważ musi minąć około 2-ch tygodni od złożenia takiego zaświadczenia.
Pierwsze słyszę...

Najczęściej robi się badania jeszcze w trakcie teorii.
Jak już masz taki papier to możesz od razu wejśc do samochodu, o żadnych 2 tygodniach nie słuszałem :roll:
Avatar użytkownika
And1@
 
Posty: 128
Dołączył(a): wtorek 05 grudnia 2006, 17:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez nmc_zmc » piątek 01 sierpnia 2008, 08:49

teorie zacząłem we wtorek i miałem 2 razy zajęcia ale przed zapisaniem się tak mi powiedziała ta co tam zapisuje ze powinno minąć około 2 tygodni od przyniesienia tego zaświadczenia i że jak przyniosę do 4 to będę mógł zacząć 18 a jak przyniosę trochę później to od następnego tygodnia po 18 :P

teraz jak piszecie że pierwszy raz słyszycie to wydaje mi się że oni sobie tak ustalili być może żeby przez te 2 tygodnie pojawiać się na teorii bo wiele osób sobie ją lekko mówiąc olewa i nie robić tłoku na jazdy :p z tego co się orientuje to mają co najmniej 2 samochody :P nie jest to duża szkoła nawet jak na moje miastko :P
nmc_zmc
 
Posty: 157
Dołączył(a): środa 30 lipca 2008, 22:19
Lokalizacja: Zamość

Postprzez doti1983 » sobota 02 sierpnia 2008, 10:13

ja lekarza i pierwszą pomoc miałam u siebie w OSK a na drugi dzień już siedziałam za kółkiem...


może te dwa tyg. wynikają z braku miejsc za dużo osób za mało samochodów i tak sobie to wymyślili, że nie zablokowało się coś...
doti1983
 
Posty: 46
Dołączył(a): piątek 20 czerwca 2008, 00:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez cichaa001 » sobota 02 sierpnia 2008, 10:26

ja badania mialam w drugim dniu teori, ale dokument miał wcześniejszą datę, ponieważ badania "trzeba było" zrobić przed rozpoczęciem kursu, 2 tygodniach nie było mowy
26.06.2008 Egzamin zdany!
cichaa001
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 27 czerwca 2008, 00:08
Lokalizacja: Pułtusk


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości