Ceny kursów, czyli szkolenie po polsku...

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Kordula » czwartek 05 września 2002, 16:34

Ja za te 700 zł miałam 20 godzin teorii i 20 jazdy. Teoria była prowadzona naprawdę dobrze. Wszystko bylo tłumaczone, nie spotkałam sie z żadnym tematem, którego kobieta by nie omówiła. Nawet jeśli ktoś czegoś nie rozumiał, dodatkowo tłumaczyła. Raz pamiętam dała mi test, w którym zrobiłam głupi błąd, ale szczerze mówiąc nie wiedziałam, z czego to wynika. Więc potem mi wszystko opowiedziała i to faktycznie było wcześniej na zajęciach (na których mnie nie było). Jazdy też były dobrze prowadzone, tylko nie rozumiem tego, dlaczego niektórzy instruktorzy uczą na lusterka, czy szyby. Ja z początku też tak jeździłam, a potem już coraz mniej. I manewry były zaliczone.
Wszystko zależy od ceny, bo im też musi sie to w jakiś sposób opłacać.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Pablo » czwartek 05 września 2002, 18:12

Wręczenie łapówki to atak na życie swoje i innych użytkowników dróg! Ja nie chcę się spotykać na drodze z "klientami" posiadającymi prawko, a nie mającymi pojęcia o poruszaniu się samochodem...
Pablo
 
Posty: 93
Dołączył(a): środa 17 lipca 2002, 22:29
Lokalizacja: Morąg/Cromer

Postprzez mytek » czwartek 05 września 2002, 20:42

Noo ciekawe i nawed powiem ze masz po czesci racje ...
Wina tego jest tez oczekiwanie na te prawko po 1m-cu
wsiadasz w auto i jedziesz ....Ciekawe gdzie te myslenie
mogli dac tymczasowe prawko zeby nie było własnie takcih
skrajnych przypadków... 8)
...:::Nie zrażajcie się , samo życie :D:D:::...
Avatar użytkownika
mytek
 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek 29 sierpnia 2002, 22:29
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez Elka » czwartek 05 września 2002, 21:08

Mytek, jest na to rada, wykupienie kilku godzin jazdy juz po zdaniu egzaminu. Ja tak jezdzilam do samego dnia odebrania prawa jazdy. To oczywiscie kosztuje, ale jesli ktos od razu ma zamiar prowadzic samochod warto wziac przyjajmniej 2-3 godziny tuz przed usamodzielnieniem sie.
Elka
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 20:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Sławek_18 » czwartek 05 września 2002, 22:14

no tu jest troche sensu ja jakbym mial wiecej kasy to przez te 2,5miesiaca
wziolbym jakies jazdy z instruktorem .... no ale ii bez tego nienajgorzej se radze :) :) :) :) :) (niezabilem piesego,niezniszcylem doszczetnie auta :) z mojej winy :D )
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kordula » niedziela 06 października 2002, 22:55

mytek napisał(a):Noo ciekawe i nawed powiem ze masz po czesci racje ...
Wina tego jest tez oczekiwanie na te prawko po 1m-cu
wsiadasz w auto i jedziesz ....Ciekawe gdzie te myslenie
mogli dac tymczasowe prawko zeby nie było własnie takcih
skrajnych przypadków... 8)


Coś w tym jest. A co powiesz na to pozwolanie zdawanie egzaminu teraz, a dostanie prawka dopiero po ukończeniu 18 lat? W najlepszym wypadku (jeśli ktos ma 18 w styczniu) byłby to 3 miesiące, a jeśli później? Gdzie tu jest myślenie?
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Iza » czwartek 10 października 2002, 11:38

mhm, u mnie (Szczecin; swoją drogą coś mi mignęło, że administratorzy tego serwisu też są Szczecinianami... przynajmniej Winfor ma swoją siedzibę w szczecińskiej polibudzie) ceny sa przeróżne... ja płacilam za kurs 630 zl w którego cenie miałam:

1. 20h jazdy (Skoda, Seat)
2. 27h naprawdę wspaniałej teorii (facet ma głowę na karku a i jak wspaniale opowiadał o różnych zdarzeniach i kursantach, boki można było zrywać momentami ;D)
3. badania lekarskie (jako, ze mam problemy z oczami musialam sobie robic osobne badania w Medicusie i Zakładzie Medycyny Pracy, wiec przy opłacie w biurze mojego OSK od kwoty jaką miałabym zapłacić, czyli 650 PLN, odjęli mi kwotę badań u nich na miejscu, więc zapłaciłam 630)
4. kolorowe testy
5. egzamin wewnetrzny (teoria, jazda)
6. do tego jeszcze kiedy ktoś zapłacił całą kwotę z miejsca, bez rozkładania na raty, miał gratisową jazdę BMW (taki kabriolecik ;D), którą ja przełożyłam na darmową jazdę na Skodzie i bardzo dobrze podświadomie postąpiłam (długo by pisać dlaczego dobrze)

Instruktorzy są naprawdę dobrzy, mój od SEATa był wymagający, ale to bardzo dobrze, potrafił wpoić człowiekowi jak ma jeździć... Zaproponował mi wykupienie jazd przed egzaminem, ale sama dobrze wiedziałam, że robi to dla mnie, bo na mieście czasami za bardzo się stresuję i pomimo, że wiem co powinnam zrobić, robię to inaczej, a czasami też oczywiście zdarza mi się czegoś nie wiedzieć... (zresztą tak samo jak w życiu - NIE ma osoby, która wiedziałaby do końca wszystko i jak się zachować każdej sytuacji; jeśli ktoś jednak tak o sobie uważa, to jest w wielkim błędzie i w rezultacie widać niewiele wie...)

t.i. t.m.i.

we've been running over battlefields
from century to century
to century...
nothing wrong nothing right
there was no day there was no night

Iza
 
Posty: 57
Dołączył(a): wtorek 17 września 2002, 12:50
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia strona

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości