gdzie moge EU Prawo Jazdy zrobic?

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

:-)

Postprzez Ptysia » poniedziałek 19 kwietnia 2004, 09:06

...nie wszyscy..Ela z Warszawy nie:-(
szkoda.

Ptysia

P.S. mnie nie interesuje gdzie pracujesz...., ale dla KOGO (mamy w polsce Kapitalizm??, albo ciagle jeszcze socjalizm??)

Przyklad: Pan Walesa miejsce pracy: Stocznia, dla kogo pracowal: dla USB.

Ptysia
Ptysia
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek 03 października 2003, 20:34
Lokalizacja: Katowice/Kattowitz

Postprzez to ja » poniedziałek 19 kwietnia 2004, 09:11

Właśnie swoim zachowaniem pokazałaś, kto nie jest na europejskim poziomie... można nawet powiedzieć,że takie zachowanie w ogóle nie jest na żadnym poziomie. Poza tym, tak sformułowałaś pytanie do Elli, że nie dziwię się jej,że nie zrozumiała. Należy dobrze formułować pytania - to rada na przyszłość. Pozdrawiam
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez niunia » poniedziałek 19 kwietnia 2004, 09:23

USB to takie ustrojstwo w komputerze, nie znam się na tym dokładnie, niech się mężczyźni wypowiedzą, w każdym razie ciężko dla tego czegoś pracować.
Prawdopodobnie chodziło ci o UB albo SB (przy czym nie wnikam w wiarygodność historyczną tego stwierdzenia). Proponuję poduczyć się historii najnowszej względnie polskich skrótowców...
Avatar użytkownika
niunia
 
Posty: 129
Dołączył(a): niedziela 18 kwietnia 2004, 09:51

Postprzez ella » poniedziałek 19 kwietnia 2004, 10:44

Wiesz Pysia zaspokoję Twoją ciekawość. Pracuję dla SIEBIE. Mam swoją firmę ale CIEBIE nie zatrudnię :D :D :D
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ella » poniedziałek 19 kwietnia 2004, 13:27

Podam ci też sprawdzoną wiadomość
Dzień dobry.
Nie ma przeszkód w uzyskaniu prawa jazdy przez obcokrajowca. Jest ono ważne we wszystkich krajach które podpisały międzynarodową konwencję o ruchu drogowym. W zasadzie są to prawie wszystkie kraje Unii Europejskiej.
Pozdrawiam.

kierownik RiNEP
WORD Warszawa

Widzisz jakie to łatwe trzeba tylko pomysleć i juz się wie na 100% (ja ta nie na europejskim poziomie mam cię uczyć jak sie załatwia takie sprawy) teraz tylko zapisz się na kurs a ośrodków u nas nie brakuje i powodzenia na egzaminie. Masz jeszcze jakiś problem?
Pozdrowienia
Ella
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

ELLA dlaczego sie pienisz???

Postprzez Ptysia » wtorek 20 kwietnia 2004, 11:12

to sa twoje wypowiedzi...:

ella napisał(a):A jesteś pewna, że jak wejdziemy do Unii to będzie można robić prawko w Polsce - n.p. Niemiec? Czy w tej chwili Frnacuz może dla przykładu prawo jazdy wyrobić sobie w Niemczech?Gdyby była taka mozliwość to nasze OSK by miały następne oblężenie.............................Widzisz jakie to łatwe trzeba tylko pomysleć i juz się wie na 100% (ja ta nie na europejskim poziomie mam cię uczyć jak sie załatwia takie sprawy) teraz tylko zapisz się na kurs a ośrodków u nas nie brakuje i powodzenia na egzaminie. Masz jeszcze jakiś problem? :D


:->
to twoje wypowiedzi Ela... jak ty wygladsz??

naturalnie ze mam: nie potrafie znalesc wczasow z PJ..... na pld.pl-->bieszczady mnie nie interesuja.....
Ptysia :-)
Ptysia
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek 03 października 2003, 20:34
Lokalizacja: Katowice/Kattowitz

Poprzednia strona

Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 123 gości