Nowa teoria 2015

Tutaj możecie zamieszczać opinie dotyczące kursów na prawo jazdy

Moderatorzy: ella, klebek

Nowa teoria 2015

Postprzez newcolor21 » wtorek 27 stycznia 2015, 17:14

Czy wiecie jak to w końcu jest z tą nową teorią? Ponieważ mam taką sytuację, że przeniosłam się do innego OSK i powiedzieli mi, że nie mogę zdawać teorii w Wordzie jeżeli nie zaliczę najpierw u nich egzaminu teoretycznego i praktycznego wewnętrznego. W dodatku w regulaminie mają, że każde następne podejście do teorii i praktyki jest odpłatne... :roll:
newcolor21
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek 08 stycznia 2015, 20:58

Re: Nowa teoria 2015

Postprzez oskbelfer » wtorek 27 stycznia 2015, 21:16

Proszę konkretnie opisać swój przypadek lub zadać konkretne pytanie
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa teoria 2015

Postprzez newcolor21 » wtorek 27 stycznia 2015, 21:45

oskbelfer napisał(a):Proszę konkretnie opisać swój przypadek lub zadać konkretne pytanie


Czy zgodnie z nowymi przepisami jestem zobowiązana najpierw zaliczyć wszystkie egzaminy wewnętrzne w moim OSK żeby móc zdawać egzamin teoretyczny w Wordzie?
newcolor21
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek 08 stycznia 2015, 20:58

Re: Nowa teoria 2015

Postprzez KIEROWCA100 » środa 28 stycznia 2015, 11:13

Zgodnie z nowymi przepisami od 01.01.2015r. Można zdawać teorię eksternistycznie. Dotyczy to osób które mają PKK i nie uczestniczyli nigdzie w kursie programowym / teoria plus jazdy/. Po zdanym egzaminie państwowym teoretycznym w WORD z zaświadczeniem o zdanej teorii idziemy do szkoły jazdy celem odbycia zajęć z pierwszej pomocy oraz kursu jazdy praktycznej. Podlegamy tylko egzaminowi wewnętrznemu z praktyki.
Jeżeli byliśmy lub jesteśmy na kursie programowym to po zakończeniu kursu / 30 godz. teorii i 30 godzin praktyki/ to podlegamy obu egzaminom wewnętrznym. Zdanie tych egzaminów warunkuje dopuszczenie do egzaminu państwowego.
Pozdrawiam
KIEROWCA100
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 03 czerwca 2011, 10:26

Re: Nowa teoria 2015

Postprzez newcolor21 » środa 28 stycznia 2015, 17:22

Aha, czyli jeśli zaczęłam kurs wraz z lekcjami teoretycznymi, ale go nie ukończyłam, ponieważ przeniosłam się do innej szkoły to i tak obowiązuje mnie egzamin wewnętrzny z teorii w nowej szkole?
newcolor21
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek 08 stycznia 2015, 20:58

Re: Nowa teoria 2015

Postprzez KIEROWCA100 » czwartek 29 stycznia 2015, 11:47

dokładnie tak jak piszesz. Ale to nie dlatego że się przeniosłaś. Po prostu Ci co sa na kursie /teoria plus jazda / nie maja możliwości zdawać eksternistycznie teorii w Word.
KIEROWCA100
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 03 czerwca 2011, 10:26

Re: Nowa teoria 2015

Postprzez Plotek » czwartek 29 stycznia 2015, 16:43

newcolor21 napisał(a):Aha, czyli jeśli zaczęłam kurs wraz z lekcjami teoretycznymi, ale go nie ukończyłam, ponieważ przeniosłam się do innej szkoły to i tak obowiązuje mnie egzamin wewnętrzny z teorii w nowej szkole?


Nie obowiązuje, o ile zdasz państwowy.

KIEROWCA100 napisał(a):dokładnie tak jak piszesz. Ale to nie dlatego że się przeniosłaś. Po prostu Ci co sa na kursie /teoria plus jazda / nie maja możliwości zdawać eksternistycznie teorii w Word.


Owszem, mają. Ja tak zdałem. Ale ostrzegam, bo spowodowało to błędy w odczycie PKK w systemie.
Plotek
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 29 stycznia 2015, 16:41

Re: Nowa teoria 2015

Postprzez newcolor21 » czwartek 29 stycznia 2015, 17:20

Rozumiem, dziękuję za odpowiedź.
Trochę takie nie wiem jak to powiedzieć... jakby niesprawiedliwe? że eko jazda to mnie nie ominęła ,ale możliwość wcześniejszego zdawania teorii to już tak. :(
newcolor21
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek 08 stycznia 2015, 20:58

Re: Nowa teoria 2015

Postprzez oskbelfer » piątek 30 stycznia 2015, 20:25

Plotek napisał(a):
newcolor21 napisał(a):Aha, czyli jeśli zaczęłam kurs wraz z lekcjami teoretycznymi, ale go nie ukończyłam, ponieważ przeniosłam się do innej szkoły to i tak obowiązuje mnie egzamin wewnętrzny z teorii w nowej szkole?


Nie obowiązuje, o ile zdasz państwowy.

KIEROWCA100 napisał(a):dokładnie tak jak piszesz. Ale to nie dlatego że się przeniosłaś. Po prostu Ci co sa na kursie /teoria plus jazda / nie maja możliwości zdawać eksternistycznie teorii w Word.


Owszem, mają. Ja tak zdałem. Ale ostrzegam, bo spowodowało to błędy w odczycie PKK w systemie.



nie błędy w odczycie ---- osk musiał zwolnić pkk... nie chce mi się tutaj rozpisywac a ten temat
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa teoria 2015

Postprzez Plotek » sobota 31 stycznia 2015, 18:51

oskbelfer napisał(a):
Plotek napisał(a):
newcolor21 napisał(a):Aha, czyli jeśli zaczęłam kurs wraz z lekcjami teoretycznymi, ale go nie ukończyłam, ponieważ przeniosłam się do innej szkoły to i tak obowiązuje mnie egzamin wewnętrzny z teorii w nowej szkole?


Nie obowiązuje, o ile zdasz państwowy.

KIEROWCA100 napisał(a):dokładnie tak jak piszesz. Ale to nie dlatego że się przeniosłaś. Po prostu Ci co sa na kursie /teoria plus jazda / nie maja możliwości zdawać eksternistycznie teorii w Word.


Owszem, mają. Ja tak zdałem. Ale ostrzegam, bo spowodowało to błędy w odczycie PKK w systemie.



nie błędy w odczycie ---- osk musiał zwolnić pkk... nie chce mi się tutaj rozpisywac a ten temat


No i zwolnił. Tylko potem nie widział wpisu WORD o zdanej teorii.
Plotek
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 29 stycznia 2015, 16:41


Powrót do Szkolenie kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości